Téma týdne

Téma týdne-Štědrý den

25. prosince 2012 v 17:37 | *.*Lucc*.*
Celý rok se každý z nás těší na Štědrý den. Včera tu byl a já si ho moc neužila,vůbec mi to nepřipadalo nějak slavnostní. Dopoledne jsem jela s taťkou kupovat Vánoční dárek,jinak samozdřejmě jsem si celý den psala s V. (tak aspoň něco),odpoledne jsme jeli na hřbitov zapálit svíčky a ještě do kostela(to bylo za trest :D :/ ). V pět hodin jsme snědli kapra a začali rozbalovat dárky,až v ten moment mi to jako Štědrý den začalo připadat. Jo ježíšek byl štědrý-nějaké to oblečení,povleční,aktivity,kosmetiku,parfém,hodinky,židli atd.

Téma týdne- Každodenní šálek čaje

2. června 2012 v 21:19 | *.* Lucc *.*
Dlouho jsem nepsala článek na téma týdne.
Každodenní šálek čaje
Pod tímhle pojmem si představím jediné- nějaké dámičky v Anglii popíjejí čas s mlékem. U nás je spíš tradice café,ale někdy i čaj. Čaj s mlékem? Popravdě jsem ho nikdy nepila a snad ani nebudu,protože chodím k učitelce na angličtinu a ona ho tam při hodině srká(úplně mi ho zprotivila). Nějak mi to prostě nepatří k sobě.
Já čaj piji ráno ke snídani. Nejraději mám ovocný.
Co se vám jako první představí,když si uslyšíte Každodenní šálek čaje?
Teď něco k dnešku. S našima jsme byli na Lukově na hradě. Byl tam dětský den. Dávali tam občerstvení zadarmo,tak proč tam nejít.1350 Byla tam přehlídka dravců,celkem jsem se nasmála. Chlap pustil prvního ptáka,že ho pak na pamlsek přivolá,ale pták mu uletěl a už se nevrátil.
Jinak ta důležitější část. Byl tam straště hezký kluk. Nakonec jsme se i seznámili,dali jsmee si fb,tak uvidím. Bydlí asi 10 km od nás

Téma týdne- Zoufalství

30. ledna 2012 v 14:25 | *.* Lucc *.*
Ahoj, většina z nás to zná. Chce si obléknout něco co celkem dlouho odpočívalo ve skříni a najednou zjistí, že když chce dopnout knoflíček nejde to, skouší to znovu,někdy ho dopne,ale cítí se v tom nepohodlně, prostě jako sardinka.
A co stím? Je to jednoduché, buď si vezme ty kalhoty, které nosí pořád a jsou jí dobré, nebo si prostě půjde koupit nové. Ta účinější a levnější varianta je ta, že si prostě řekne že se do nich vleze a začne hubnout. Je na každé z nás jakou cestu si zvolí. Usmívající se

Téma týdne- Sociální sítě

25. ledna 2012 v 18:35 | *.* Lucc *.*
Pod pojmem sociální síť si okamžitě představím FACEBOOK. Myslím si, že má své kladné i záporné stránky. Spousta lidí mluví o facebooku jako o jakémsi zlu. Záleží na tom, jestli jdeš na něho 2x týdne na chvilku nebo u něj sedíš každý den od té doby co dojdeš ze školy.
My s kámoškou ho často používáme na úkoly,různé referáty, projekty a vůbec věci do školy. Slouží i jako informátor akcí apod.
Teď ta záporná stránka- spousta lidí (převážně holek) si dává na fb hodně odvážné až dejme tomu lechtivé fotky. Jiná číst lidí si založí fejk profil kde se vydává za celebritu,ale s jiným jménem. Já nwm proč to dělají, vždyť tu celebritu znají skoro všichni, a ta osoba si myslí že je někdo.
Někteří lidé mají i 5000, 10 000 přátel- docela by mě zajímalo, kolik jich doopravdy znají :).
 
 

Reklama