Recenze

Recenze:Dermacol-glitter lip gloss(lesk na rty)

12. srpna 2013 v 13:30 | Laila Sitty

Lesk na rty se třpytkami

Co sliboval?
Zářivý lesk s vůní borůvek dodajá rtům svěží, "mokrý" vzhled. Lehká nelepivá textura rty barevně tónuje a propůjčuje jim extrémně vysoký lesk a rty zůstávají svěží a hydratované po celé hodiny. Světlo odrážející třpytky vytváří na rtech nádherné odlesky a dodávají rtům plnost. Ergonomický aplikátor zajistí snadné vykreslení rtů a nanese optimální vrstvu lesku.

Odstín 05

Recenze filmu: Nenarození

24. července 2013 v 14:00 | Laila Sitty
Žánr:Horor / Mysteriózní / Thriller
Rok:2009
Délka:85min

Obsah:(zdoj-csfd.cz)
Mezi světem živých a mrtvých se potulují temné duše, které se snaží vrátit do života. Jejich vstupní bránou mohou být citliví jedinci, které postupně zlomí a zcela ovládnou. Těmto démonům se říká dybukové. Jejich oběti mají jen dvě možnosti - dobrovolnou smrt nebo svěření se do péče profesionálního exorcisty. Toto mrazivé téma si jako východisko svého hororového příběhu vybral zkušený režisér (Blade: Trinity) a ještě zkušenější scenárista (Batman začíná, Temný rytíř) David S. Goyer.

Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala… Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří.

Trailer:

Recenze: Depilační krém Veet

1. června 2013 v 13:59 | Laila Sitty
Mám pro vás další recenzi. Tentokrát je to na Depilační krém Veet. Koupila jsem si ho asi před dvěma měsíci. Netušila jsem jestli to bude fungovat nebo ne,ale už mě nebaví ty žiletky. Mamka mi dřív nohy depilovala,jenomže chloupky musíš nechat dorůst do určité velikosti,což je velmi nepraktické. Proto jsem zkusila tuhle variantu.

Recenze:Dermacol-Acne clear

15. dubna 2013 v 14:14 | Laila Sitty
Většina náctiletých má nějaké problémy s pletí. Většinou je to akné,které dělá pleť nehezkou. Existuje spousta přípravků proti akné,ale jen málo z nich opravdu pomáhá. Já jsem si koupila asi před dvěma měsíci přípravky od značky Dermacol: Acne clear-hydratační gel(krém) a čistící pleťovou vodu.

Garnier BB cream -recenze

12. listopadu 2012 v 19:00 | *.*Lucc*.*
O BB creamu se mluví snad všude a proto jsem se rozhodla,že si ho koupím a udělám recenzi.

Bohužel svoji fotku nemám,protože foťák má půjčený sestra.
Co slibuje??
Miracle Skin Perfector BB (Beauty balzám) cream je nová generace v péči o pleť,která přináší spojení hydratačního krému a lehkého make-upu. Jak už z reklam víte- sjednocuje,tónuje,maskuje,hydratuje,rozjasňuje a chrání pleť.

Recenze-řasenka Maybelline Illegal Length

17. května 2012 v 21:19 | *.* Lucc *.*
Ahoj, mám zde pro vás první recenzi. Poprvé jsem tuhle řasenku objevila v reklamě a hned mě zaujala. Moc jsem nevěřila tomu,že opravku řasy prodlužuje až o 4 mm. Na vlastní kůži jsem se o tom přesvědčila.Ze začátku jsem měla obavy, aby mi během dne nedělala čárky a takové ty škaredé věci na obličeji, ale ukázalo se, že obavy byly zbytečné. Řasenka vydrží dlouho a vypadá pořád hezky. .Když jsem poprvé otevřela řasenku, kartáček vypadal velmi řídce a hlavou se mi honily myšlenky tipu: zase jsem vyhodila peníze za blbost, to je zase výmysl....Po namalování jsem hned změnila názor. Nemyslete si že to prodloužení je nějaké drastické,ale opravdu prodlužuje.

Viditelně prodlužuje řasy
Výdrž
neprodlužuje řasy o 4mm,ale podle mě tak o 2 mm


Cena: kolem 200Kč(já jsem ji kupovala v DM) 
 

Reklama