Ostatní

Nákupy- srpen

18. srpna 2013 v 22:09 | Laila Sitty
Tenhle týden jsem byla dvakrát nakupovat. Jelikož mi došla výplata z letáků a nechala jsem si i tu za minulý měsíc,mohla jsem vyrazit na nákupy. V úterý jsem byla i s kámoškou,protože budeme mít taneční duo,takže jsme si jeli koupit oblečení. Máme tílko i boty,ale kalhoty objednáme přes internet až z Ameriky.
Včera jsem jela sama,naši byli na chatě,byla jsem sama doma,dopoledne jsem roznesla letáky a ve dvě jsem šla na autobus a vyrazila do města. Nakupování mě strašně baví,odreaguju se a často potkám hodně známých,takže si i pokecám. Ale nejraději nakupuji sama,nevím proč,ale prostě cítím se tak nejlíp.
Tak a teď k tomu co jsem si koupila:

Bundy a kabáty

3. prosince 2012 v 9:19 | *.*Lucc*.*
Advent už začal a u nás už sněží. Pokud ještě nemáš zimní bundu nebo kabát čti dál.
Já osobně mám doma dvě zimní bundy a plánuji si koupit ještě kabát.
Problém je v tom,že když se chceš pořádně zahřát,musíš sáhnout po sportovní bundě. Ovšem třeba taková péřová bunda taky zahřeje.
Poďme se společně podívat na různé tipy bund,které momentálně seženeš v obchodě.

Sportovní:

outdoorweb.cz -2 961Kč

Barevné kalhoty-jak je sladit

10. listopadu 2012 v 12:49 | *.*Lucc*.*
Ahoj,jelikož i já mám barevné kalhoty-oranžové,na vlastní kůži jsem zjistila,že není zrovna lehké je sladit se zbytkem outfitu.
Nejlepší je je doladit neutrálníma barvama(černá,bílá,béžová..),protože když si vezmež barevné kalhoty,barevné tričko i mikinu budeš vypadat jako klaun.
Ale nemusíš je kombinovat vždy jen s neutrálníma barvama,záleží třeba na doplňcích nebo sáčku(tím myslím sako ne sáček :D)
pink no-barbie
Více v c.č.

Mikiny vs. Svetry

15. října 2012 v 18:39 | *.*Lucc*.*
Jelikož začíná být čím dál chladněji,nemůžeme si ráno do školy/práce vyjít v tričku na ramínka. Musíme sáhnout po mikině nebo svetry,někdy i po bundě. V tomto článku se chci zaměřit na mikiny a svetry.
Více v c.č.

Módní vychytávky

13. října 2012 v 18:49 | *.*Lucc*.*
Jelikož ne všichny mají peníze na hodinky v řádech tisíců,nebo pásek za 800Kč. Připravila jsem si pro vás článek o levnějších variantách doplňků. Pod názvem "Módní vychytávky" si každý předtaví něco jiného,ale já to tentokrát beru z hlediska ceny.
Znáš ten pocit,když stojíš v obchodě a líbí se ti určitá věc.. Podíváš se ze zadu na cenu a protočí se ti panenky,nebo když jdeš nakupovat s rodiči tak co se líbí tobě,se nelíbí rodičům?

Šátky:
Tričko,rifle,mikina..? Trošku obyčejné,ne??
Ano,pravda. Je to pohodlné,ale takové nudné. Zkus tento outfit oživit šátkem. Šátku je v poslední době opravdu hodně. Pokud dojdeš do jakéhokoli obchodu,najdeš tam určitě spoustu šátku. Je pravda,že něktteré jsou drahéa,le seženeš i hezké a levné kousky.

Módní úlety

29. srpna 2012 v 16:08 | *.*Lucc*.*
Jen tak projíždíš internet a najednou narazíš na nějakou stár a její outfit tě překvapí natolik že se začneš smát? Tohle se mi stává celkem často. Jen když se řekne,,Lady Gaga" hned si vzpomenu na outfit z hovězího masa. I když Leoš mareš nebyl o nic lepší. Podle mě její outfity jsou až moc extravagantní a někdy i nevkusné. Dál tu mám Rihannu,většinou takové normální outfity,ale někdy bych v tom nešla ani na zahrádku :D (každý má jiný vkus). Paris Hilton-jo taky další bomba. Mám tu pro vás fotku s těmito třemi dámami,co říkáte na ty outfity?

Už je zase škaredě? Co s oblečením?

11. června 2012 v 15:39 | *.* Lucc *.*
Ahoj, nevím kdy to přesně bylo,ale asi před tvěma-třeba týdný bylo krásné,slunečné počasí,jako v létě. A teď?Je škaredě,prší není nějaký extra zima,ale není ani na kraťase a tílka. Už jsi si vyměnila jarní šatník za letní? Nevadí,pokud budeš číst dál dozvíš se jak se hezky a i teple obléknout.
Chtěla by jsi nosit kraťase místo ryflí? Není problém,dej si pod ně buď barevné silonky nelo legíny.
Tohle je jen pár návrhů na outfit zaměřený na kraťase a leginy.

Být štíhlá do plavek? Není povinné

10. června 2012 v 18:49 | *.* Lucc *.*
Ahoj, taky už jste viděli stráááášně moc článku na to,jak zhubnout do plavek? Já vím není to třeba zrovna dvakrát nejhezčí,mít na bříšku nějaký ten faldík,ale co kažný je nějaký a nikdo není dokonalý. Nemusíš být žádná modelka(myslím postavově),stačí když si ty sama budeš připadat krásná a sexi.
Mám tu pro tebe spoustu plavek,ve kterých bříško schováš. Žádný faldík nepůjde vidět a problém je u konce. Nemusíš řešít žádné diety a hodiny útrpného cvičení.Bohužel jsou vyfoce na moddelkách,takže tam nejde vidět ten efekt.

Vesty

16. března 2012 v 14:59 | *.* Lucc *.*
Začalo se oteplovat a je čas na kabátky nebo vesty, tento článek chci věnovat vestám. Když jdete po ulici určitě vidíte zpoustu druhů vest.

Fashion 0.7.

13. března 2012 v 18:10 | *.* Lucc *.*
jééé

Zdroj for me: Google
Zdroj for you:
-------NEBO-----
 
 

Reklama