Hubnutí

Chceš zhubnout? Snídej!

19. srpna 2013 v 13:49 | Laila Sitty
Spousta lidí(dříve i já) si myslím,že když nebudou snídat,pak ani svačit a dají si oběd,že zhubnout,ale mýlí se. Ne nadarmo se říká,že snídaně je nejdůležitější jídlo za celý den. A čím si to zasloužila? Celou noc nic nejíte,žaludek je vyprázněný a vy pak chcete fungovat bez snídaně,to asi nepůjde.Nikdy jsem nechápala lidi co nesnídají. Nemusím mít pětkrát denně jídlo, ale snídaně chybět nesmí. Nevíš, co si ráno dát, aby to rozespalý organismus vstřebal a získal potřebnou energii a živiny? Mám pro tebe několik tipů.
1. Zeleninová omeleta
Stačí, když na pánvi chvilku podusíš co nejpestřejší směs zeleniny s trochou olivového oleje (je nutný, aby tělo dokázalo vstřebat vitamíny ze zeleniny). Když je zelenina měkká, přimíchej vajíčka a přidej dvě polévkové lžíce sýru feta. Osmaž na pánvi jako klasickou omeletu.
Pro vyváženou snídani si k ní naservíruj jeden celozrnný toast a hrst bobulového ovoce. Nestíháš? Nakrájej si zeleninu na omeletu už večer a ulož do chladničky.

Huboutí bez trápení

7. května 2012 v 10:59 | *.* Lucc *.*
bod 1) Dejte si pořádnou snídani. Třeba müsli, ovoce a klidně ještě třeba plátkový sýr a chléb. Snídaně vás totiž skvěle "nastartuje" a nebudete mít během dne potřebu se něčím "dojídat".
bod 2) Večer už je vaše trávení pomalejší, proto se snažte najíst se naposledy maximálně do 18:00. Dejte si jen lehkou večeři, jinak tělo nestihne vše využít do snídaně a promění zbylou potravu v tuky.
 
 

Reklama