Beauty

Rychlé bělení zubů

8. září 2012 v 14:09 | *.*Lucc*.*
Potřebuješ rychle krásný bílý úsměv,mám tu pár domácích rad na bělení zubů. Některé nejsou zrovna moc příjemné,ale účinek je viditelný. Tipů je hned několik,každému totiž sedí něco jiného.Máš zkušenosti s nějakou domácí metodou,poděl se snámi v komentářích.

Recenze-odličovače očí

4. září 2012 v 18:39 | *.*Lucc*.*
Taky máš dilema,když stojíš v drogerii a nevíš který odličovač očí si máš koupit,aby si vyhovoval,nedráždil ti oči nebo nedělal červené kruhy kollem očí.Chtěla jsem udělat recenzi a tak jsem to vzala jako 2v1. Mám tu dva odličovače,tak čtěte dál.
DM Balea vs. Nivea

Jak na krásné obočí?

3. září 2012 v 16:20 | *.*Lucc*.*
Když máme dnes ten provní školní den,důležité je po celý rok školy dobře vypadat. Přemýšlela jsem,jaký článek na mém blogu chybí a zjistila jsem,že na obočí jsem úplně zapomněla.
Obočí je důležitá část našeho obličeje a proto je důležité o ně správně pečovat.Jak hezky upravit obočí poradí právě tenhle článek.
Než si začneš trhat obočí pinzetou důkladně si vyčisti obličej,chloupky trhej po směru růstu,líp se uchopí a míň to pak bolí.

Vše o tetování

31. srpna 2012 v 19:39 | *.*Lucc*.*
Přemýšlíš o tetování? Bolí to? Jak to probíhá? Prokud tě tyhle otázky zajímají tak čti dál.Tetování je v dnešní dobře hodně oblíbená ozdoba na těle,je jedno jestli obrázek nebo nápis,rozhodla jsem se napsat nějaké informace pro vás. Já osobně s tetování žádné zkušenosti nemám,ale líbil by se mi nějaký nápis(třeba na zápěstí).

Jez pomalu, žvýkej co nejvíc!!

18. února 2012 v 15:02 | *.* Lucc *.*
Smutným faktem je, že obézní lidé si sice často a rádi stěžují na svou beznadějnou a skličující situaci související s nadbytečnými kily, ovšem k tomu, aby lítostivé řeči vyměnili za činy a konání, by je člověk nedotáhl ani párem volů. Přitom nejdůležitější je jediné - obézní člověk (podobně jako drogově závislý) si musí sám uvědomit, že takhle to dál nejde, sám si musí uvědomit,že potřebuje pomoc a že se sebou musí něco dělat. U toho vše začíná.

Na netu jsem se dočetla, že japonští odborníci se domnívají, že hltání spojené s dojídáním až do úplné sytosti je spojeno se snadnou dostupností fastfoodů a ostatních1043 "rychlojídel", která jsou jako na míru ušita pro věčněspěchající a hektické lidi, takže se ani nemusí pořádně rozžvýkat a stačí je zhltnout. Jako zbraň proti nadváze potom doporučují klidné prostřední spojené s pomalou konzumací jídla.

Všimněme si, že obézní lidé mají k jídlu odlišný přístup než ostatní. U stolu tráví podstatněvíce času, více pijí738 (dokonce i během přežvykování potravy) a především hltají tak, až to často vypadá, že s ostatními stolovníky závodí v tom, kdo nejrychleji zlikviduje svou porci a zbudou mu síly na další.

Péče o pleť

11. února 2012 v 20:00 | *.* Lucc *.*
Taky každý den pečuješ o pleť?
Věřte mi,že je to docela důležité pečovat o pleť.Nejde jenom o krásu,ale i o zdraví.
Jak o svou pleť pečuji já?
♥Ráno si obličej umyji vlažnou vodou
♥Na vlhký obličej dám čistící gel
♥Gel rozetřu a vmasíruji do pokožky
♥Dále gel umyji vlažnou vodou
♥Obličej usuším a nanesu krém
♥Nakonec se nalíčím
♥Večer se odlíčím odličovacím mlékem
♥A opět nanesu gel a nakonec krém
Jakou kosmetiku používám?
Používám Mary Kay a jsem celkem spokojená:)

Zajímavé, hrozné nehty

10. února 2012 v 15:09 | *.* Lucc *.*
Následující video je tak nabité kýčem, že víc to už snad nešlo. Děsně zmalovaná a taky poněkud afektovaná dívka v něm vysvětluje, jak se svými děsivými nevkusnými cirkusovými nehty zvládne úplně všechno. Předvádí to názorně. Včetně použití toaletního papíru. Citlivějším povahám doporučuju pustit si video bez zvuku.
A podělit se musím i o několik obrázků z facebookové skupiny modelaznehtu.cz, na kterou jste mě upozornili v komentářích. Jestli jsem se naposledy nad úleťáckými nehty opupínkovala, po prohlédnutí fotogalerie na téhle stránce mám regulérní kopřivku. Neměla jsem sílu projet všechny fotky, ale i těch prvních pár, na které jsem narazila, stojí za to.

Valentýnské špičáky. Tohle vytasit na partnera o valentýnské noci, prchne bez rozloučení.


Tohle je další valentýnská krása. A další adept na nehty do filmu, který by se mohl jmenovat třeba "Valentýnský masakr motorovou pilou".
Předpokládejme, že gelové nehty nenosí holčičky pod třináct let. Majitelka téhle patlaninky se ale na těch třinácti letech zasekla přinejmenším mentálně. A v pětačtyřiceti to bude typický příklad diblíka, který odmítá stárnout.
Žluté zrůdy na nehtech mají být Pokémoni. To už by snad byl lepší i Křemílek s Vochomůrkou.


A nejlepší nakonec: Myslela jsem, že po děsivých špičácích už nemůže přijít nic horšího. Může. Říká se tomu Duck Feet a je to prý děsně trendy.
Trochu jsem zapátrala a zjišťuju, že Duck Feet není jen nějaký jednorázový záchvat nepříčetnosti jedné zběsilé nehtařky, která neumí udělat hezký tvar. Internet se tímhle hnusem jen hemží.Nejvíc nejošklivější nehty na celém světě jsou na následujícím obrázku. Tohle bych chtěla mít na noze, když si ukopnu palec.
________________________________________________________________________
Všechny neoznačené fotky pocházejí z facebooku modelaznehtu.cz

Cviky na zpevnění bříška

30. ledna 2012 v 15:39 | *.* Lucc *.*
Chceš mít dokonalé bříško ,žádný špíček a hezky vypracované? Tak čti dál. :)
Klasické sedy,lehy:
 1. Lehněte si na podložku, pokrčte nohy v kolenou a překřižte ruce za hlavu.
 2. Zvedněte hruď od země a s rovnými zády se zvedněte tak, abyste odlepili lopatky a bedra od země.
 3. Cvik provádějte plynule a nedělejte trhavé pohyby.
 4. Vraťte se do původní pozice (pokud chcete více zapojovat svaly, nepokládejte záda až na zem, zastavte se těsně před podložkou).
 5. Celý cvik opakujte 12-16krát.

Zvedněte nohy:
 1. Lehněte si na podložku, zvedněte nohy a po celou dobu cvičení je držte tak, aby svírali pravý úhel.
 2. Překřižte ruce za hlavu a zvedněte ramena a halvu od země směrem ke kolenům.
 3. Vraťte se do výchozí pozice a cvik opakujte 12-16krát.Šlapání na kole:
 1. Tento cvik vzdáleně připomíná šlapání na kole, je velmi účinný, protože procvičuje všechny svaly na břichu.
 2. Lehněte si na podložku a dejte dlaně za hlavu.
 3. Přitáhněte kolena k hrudi a zvedněte ramena a hlavu od země.
 4. Narovnejte levou nohu a zárověň natočte tělo tak, abyste se levým loktem dotkli (nebo alespoň přiblížili) k pravému kolenu.
 5. Stejný postup opakujte na druhou stranu. Celý cvik proveďte 12-16krát.

Kouřové líčení

26. ledna 2012 v 18:44 | *.* Lucc *.*
Kouřové líčení se v poslední dobře stává opravdu hodně populární. Každý den se setkávám se spousty holkama a ženama, které se takto líčí. Tento typ líčení zvýrazňuje oči i celý obličej.
Jak na to? Připravilaa jsem takový návod:
Co budeš potřebovat?
• světlý pleťový oční stín
• tmavou konturovací tužku
• aplikátor na rozmazání kontury (postačí i obyčejná vatová tyčinka)
• řasenku
Postup:
1, Jako základ na celé horní víčko nanes světlý oční stín. Při nákupu hledej názvy jako almond, eggshell, nude.
2, Tyčinkou nebo štětečkem na oční stíny rozetři barvu po celém víčku, po stranách rozmaž stín doztracena.
3, Tmavý stín aplikuj v tenkých vrstvách. Nemělo by jít vidět, kde barva končí, protože právě v tom rozmazání je kouzlo efektu.
4, Podél horního víčka nakresli silnější linku, podél spodního tenkou. Oba poté rozetři aplikátorem nebo výše uvedenou vatovou tyčinkou (doporučuji).
5, Řasy můžeš natočit pomocí kleštiček, poté nanes řasenku - nejlépe ve dvou vrstvách.
Vše můžeš doladit leskem na rty, nebo přes den lehce tónovacím balzámem. ;)
 
 

Reklama