Adminčiny kecy

Mé oblíbené blogerky

22. srpna 2013 v 20:00 | Laila Sitty
Jelikož se na blogu pohybuji už pár let,oblíbila jsem si spoustu blogů a blogerek. Chtěla bych vás s nimi seznámit a tak nějak napsat co se mi líbí,proč je mám ráda atd.
1.Kestrin Coleridge- karinka28.blog.cz
Tenhle blog a jeho adminku mám nejraději ze všech nejvíc. Karin znám i přes facebook a párkrát jsme si psali,hlavně ve škole,když jsme měli hudebku. :D Jako člověk mi přijde krásná,přátelská,milá a chytrá. Velmi ráda čtu její články. Na tenhle blog jsem narazila asi před dvamě lety a od té doby čtu úplně každý článek. Blog je hlavně o módě,kosmetice,prostě vše co dospívající holky potřebují. Do života jsem si z tama odnesla opravdu hodně informací. Má krásný styl oblékání a i takhle se od ní inspiruji. Design blogu se mi strašně líbí,patří mezi jednodušší,ale je příjemný a hlavně přehledný. Ještě se mi nestalo,že bych řekla něco ve stylu: Tenhle design se jí nepovedl. Má můj velký obdiv a je můj blogerský vzor. :)

Fakta o mně na pobavení

20. srpna 2013 v 13:29 | Laila Sitty
Chci oživit blog i něčím vtipnějším,než jsou klasické články co přidávám,tak jsem se rozhodla,že napíšu o sobě pár faktů o mně na pobavení.
1. Když něco chci třeba koupit,řeknu to rodičům a hned to musím mít. Je to moje blbá vlastnost. Pokud mi to co nejdříve nekoupí,tak jsem naštvaná a dokážu se s něma dlouho nebavit.
2. Roznáším letáky,strašně mě to nebaví a pokaždé doufám,že potkám co nejmíň lidí,protože si připadám blbě :D
3. Nejím špenát,protože jsem byla asi před 3 lety na táboře,kde byl špenát jako sopel,od té doby se ho ani nedotknu.
4.Celkem mě stve,že blog navštíví denně kolem 100 i více lidí,ale zanechají jen pár komentářů :/
5.Pořád se dívám do zrcadla se slovy: Bože já jsem tlustá,ten podbradek, mám škaredý obličej apod.
6. Už od mala si přeji jet do New Yorku a nakoupit si tam haldy oblečení.
7. Vždycky mám blbý pocit,když zjistím,že nějaká kamarádka ví o mém blogu. :D
8.Nikdy jsme neměla nejlepší kamarádku,o jedné jsem si to myslela,ale když jsem byla v nouzi tak mě odkopla.
9. Hodně dlouho po rozchodu s jedním klukem jsem ho měla pořád ráda,ale posledních pár měsíců se to změnilo a jsem na sebe hrdá :)
10.Mám fóbii ze všeho bodajícího hmyzu,protože jsem na něj alergická.

Nechala jsem se vyfotit

17. srpna 2013 v 19:00 | Laila Sitty
Včera jsem se byla ještě s kámoškou z tančení fotit. Ne k profi fotografovi,ale ke kámošce,která fotí úplně úžasně. Šli jsme na kouzelné místo,ale ne každému tak může připadat. Je to budova,která je už opravdu ve špatném stavu,shořelá střecha,občas i podlaha apod., rozbitá okla,všude střepy,nepřádek apod. Pokud někdo z Vás fotit se takhle už byl,tak ví,že je to velmi náročné a hlavně nebezpečné,ale stálo to za to. :) Nafotili jsme asi 350 fotek,hrozně jsem si to užila. Byl to zase jeden super super zážitek do sbírky,určitě všem doporučuji.
Kdyby jste měli zájem se podívat,jak Nikča fotí,má i fb stránku:Nobody's photography nebo BLOG .
A teď už k samotným fotkám:

Soustředění :3

6. srpna 2013 v 22:00 | Laila Sitty
Myslela jsem si,že když jsou prázdniny,že budu mít hodně času na blog. Bohužel je to právě naopak. Vůbec nestíhám a u počítače skoro nejsem. V sobotu jsem se vrátila ze soustředění ze streetu. Byl to ten nejlepší týden v mém životě.
Tančilo se 10 hodin denně,všichni totálně mrtvý už po rozcvičce,která bývala přes hodinu a to jsem pak ještě museli celý den tančit. Byla to opravdu dřina,ale tak zvládli jsme to.
Měli jsme ty nejúžasnější letkory z Beat up z Brna. Naučili nás spoustu věcí,ale pro mě nejdůležitější bylo to,že pokud chci být dobrá musím něco obětovat a taky to,že nezáleží na tom jestli umíš tančit nebo ne,ale musíš si to maximálně užívat.

Tentokrát to odneslo celé tělo,nemohla jsem došlápnout na koleno a kotník (na stejné noze),takže jsem bohužel nešla ani na stezku odvahy,která byla prý úžasná.Tak snad příští rok.

V sobotu jsme měli vystoupení před rodiči. Ještě den před tím jsme teprve začali zkoušet dvě sestavy,ale nakonec jsme to zvládli. Tady se můžete podívat:

Turecko :3

20. července 2013 v 12:29 | Laila Sitty
Minulý týden jsem vám psala,žee letíme do Turecka. Jelikož jsme včera dojeli domů,chtěla byych vám k tomu pár vět napsat a oznámit váz,že teď asi týden budu doma,takže budu přidávat články,ale ten další týden jedu na soustředění se street dancem.

V pátek odlétáme

10. července 2013 v 18:49 | Laila Sitty
Ahoj,dneska jsme byly mamkou v cestovce a konečně vybraly dovolenou. Poletíme do Turecka. Je to sice rušná oblast,ale bylo to levněno z 21 000 na 10 990Kč,což je super cena na 4* hotel. Doufám,že to tam bude hezké a užijeme si to.
Tím vám chci říct,že tu týden nebudu,takže nečekejte žádné články ani žádne nepřednastavuji,protože se musím balit a v pátek ve 4 ráno jedeme do Prahy na letiště. Letadlo letí v 10:00. Nikdy jsme ještě letadlem neletěla tak se už těším.

Byl to je takový info článek,takže nečekejte nic velkého na rozepsání. Potom vám se dám fotky a napíšu jak bylo. :) Mějte se tu hezky.

Kam jedete na dovolenou vy?

Tábor a úrazy :X

8. července 2013 v 11:49 | Laila Sitty
Ahoj,ano strašně dlouho jsem tu nebyla,ale vůbec nestíhám,protože začali prázdniny a to doufám chápete.
Jen takové pohlédnutí zpět: Na vysvědčení jsem nakonec dostala samé 1 :D (už zase). Rozloučili jsme se jako deváťáci na úřadě a jsem ráda,že už se do té školy nikdy nevrátím. Po dětskách se mi bude stýskat,ale po škola a učitelích rozhodně ne.

Diary 27.5.(v duchu filmového festivalu)

27. května 2013 v 20:39 | Laila Sitty
Ahoj,dneska to bude po dlouhé době můj deníček,protože trochu více nestíhám a není čas na nějaký kvalitnější článek,ale je pravda,že někdy si i na jiných blozích ráda přečtu něco málo ze života jiných blogerů.Dnes jsme se třídou vyrazili na zahájení již 53. ročníku Filmového festivalu ve Zlíně. Jeli jsme autobusem v 9 a měli jsme ještě asi 20 minut rozchod(což u naší učitelky je překvapení :D). Zahájení probíhalo v duchu za doby Rudolfa II. bylo to hezky zahájeno a po nějakém ceremoniálu začal film.

Školní výlet ---> Osvětim

21. května 2013 v 15:49 | Laila Sitty
Ve čtvrtek jsme vyrazili se třídou a ještě jednou školou do Polska. Cesta trvala asi 4 hodiny a v autobuse jsme si to maximálně užívali,jako vždycky. Když jsme dorazili na místo, nejraději bysme se všichni otočili a jeli domů. Dolehla na nás ta atmosfére koncentráku. Bylo to nepříjemné,ale už se nešlo otočit,museli jsme jít do toho. Dostali jsme sluchátka a průvodkymi a šlo se. Prohlídka trvala asi 3 hodiny,přičemž jsme navštívili dva koncetrační a vyhlazovací tábory. Určitě známější je ten přímo v Osvětimy- Auschwitz. Tenhle tábor je jak koncentrační tak i vyhlazovací,což znamená,že zde lidí pracovali a umírali.

30 faktů o mně

11. května 2013 v 21:00 | Laila Sitty
Zjistila jsem,že o mně asi toho moc nevíte,tak jsem se rozhodla to napravit. Napíšu vám zde nějaká fakta.
1. Jmenuji se Lucie,ale to jméno se mi vůbec nelíbí
2. Je mi patnáct,ale někdy bych chtěla mít víc,jindy míň,záleží dle situace
3. Mám sestru a bratra,někdy mě štvou,ale i tak je mám ráda

Nový mobil

8. května 2013 v 21:20 | Laila Sitty
Ahoj,dneska byl divní den,kvůli jedné admince,ale nebudu jako ona a nebudu ze sebe dělat chudinku. -.-
Včera jsem si byla koupit nový mobil,konečně. :) Jelikož ten můj starý(měla jsem ho sice dva roky,ale neva :D) je nějaký porouchaný- nejedou tam kontakty,zprávy,vymazali se mi obrázky a spousta dalšího,takže to už vášně volalo o nový.
A jaký,že jsem si koupila?......................EVOLVE FX520

EVOLVEO FX520
Evolve není sice známá značka,ale velmi kvalitní. Teda říká se to,mám ho teprve den,takže nemůžu posoudit.

Nákupy

4. května 2013 v 17:30 | Laila Sitty
Sestra měla narozeniny a vezmi sme do školy zápisový lístek,tak jsme jeli i s mamkou nakupovat. Sestře jsem koupila svetřík. Pak jsme jelo do CCC,kde jsem si koupila dvoje boty-balerýnky a jedny na podpadku(fotky níže). Sestra si koupila taky balerýnky,ale jelo se dál. Pak jsme procházeli Gate,Takko, New Yorker, Terranovu, Orsey, HM a Kenvelo. Nakonec jsem si koupila ryflové kraťásky,které jsem už vážně potřebovala. Pak jsem si koupila tričko,které má na zádech krajku, pás přes prsa na tančení, sportovní podprsenku a růžovou ryflovou bundičku. S nákupama jsem byla velmi spokojená,do té doby,než přisla ta cena :/. Takže jsem zase švorc. Co už zvykla jsem si.

Mistrovství ČR ve videoklipovém tančení

4. května 2013 v 13:30 | Laila Sitty
20. dubna jsem jela do Chotěboře( kousek od Pardubic) na mistrovství ČR ve videoklipovém tančení. Ráno jsme měli sraz na 6,cestra trvala asi 3,5 hodiny.Dojeli jsme ještě vyzkoušeli skupiny a oblékali se na sóla. Tentokrát jsem tančila Cheryl- Call my name. Bylo to super,ale hned po prvním skoku mi křuplo v kotníku a myslela jsem,že to neodtančím. Nakonec jsem to nějak zvládla. Na druhý den jsem na něj nemohla ani došlápnout,ale teď už je to lepší.
Na sóla jsem byla 4. což je hodně dobré na mistrovstí,ale tak třetí by přece jen bylo lepší. Se skupinou jsme byli třetí a čtvrtí,takže taky fajn. Celou dobu jsme si to všichni hlavně užívali.
My ze Zlína jsme asi nějací divní- po každám vystoupení půlka z nás kolabuje,ale tak zvykli jsme si. Nikomu jinému se to nestává jen nám.

Scia-.-

11. dubna 2013 v 21:15 | Laila Sitty
Poslední dobou nevím kam dřív zkočit. Každý den ve škole,v pondělí-přípravné kurzy,v úterý-roznos letáků,ve středu-street,ve čtvrtek-společenské,v pátek-přípravné kurzy,v sobotu-roznos letáků,street a v neděli-různé oslavy atd. A teď mi řekněte,kdy se mám učit?:/ Nutně bych potřebovala ty dny natáhnout,alespoň o pát hodin. Když si řeknu,že za necelé dva týdny budu dělat přijímačky,zvedá se mi žaludek. Pořád mám ten pocit,že ještě zpoustu toho neumám a všechno se to potřebuji doučit. Nervy začínají už pracovat.

Novinky ohledně blogu

7. dubna 2013 v 18:29 | Laila Sitty
Dnes mám pro vás hned několik novinek. Ta první je celkem výrazná:
Dělala jsem ho celé dopoledne. Nejhorší pro mě je vždycky ho pak nastavit :D. Ale tak snažila jsem se a snaha se cení. Jsem s ním celkem spokojená,ale ještě je pořád co zlepšovat. Je pravda,že předchozí design tu byl jen chvilku,ale nelíbil se mi,tak jsem ho změnila :D.

My wishlist- duben 2013

5. dubna 2013 v 22:20 | Lucc♫㋛
Monžá je na čase si sepsat všechny mé sny a cíle,kterých chci v dubnu dosáhnout. Tenhle seznam neříkám,že splním nebo se stane do měsíce,ale prostě až aspoň některá přání a cíle budou splněny,dám nový wishlist.

Takže:
1. přání

Nový lay..

28. února 2013 v 19:10 | Lucc♫㋛
V neděli jsem si stáhla program na tvoření designů a dneska jsem se nudila a tak jsem nějaké zkoušela. Udělala jsem si nejprve lay na můj druhý blog. Tenhle jsem dělala asi v 18:00. Jsem s ním celkem spokojená,ale ještě je hodně co vylepšovat.
(Tento článek bude jen takový krátký,protože nemám moc času a chci připravit nějaké recenze a tak.)
Jinak kdyby se někomu náhodou můj design líbil,může si objednat >>ZDE<<
Je to můj druhý blog,kde i objednávám designy.

Líbí se někomu lay?

Konečně prázdniny...

22. února 2013 v 17:34 | *.*Lucc*.*
Ahoj,po dlouhé době jsem opět tady. V neděli jsem měla se streetem soutěž. Dneska jsme byli na koncertě apak jsem jela s kámoškou nakupovat. Koupila jsem si tričko,kabelku do školy,náhrdelník a pravky :D (ano je normální kupovat v zimě plavky :D) Takže celkem v pohodě den. Zítra u nás bude teta a asi budu roznášet letáky,moc se mi nechce no.... Přes rýden,protože máme jarní prázdniny, bysme měli jet lyžovat a možná i plavat,tak uvidím.

BG, Topdívka,Popcorn...

9. února 2013 v 16:58 | *.*Lucc*.*
Ano,je tu nový design,no on je vlastně starý,ale už tu dlouho nebyl. Ten co tu byl předtím,se mi už nelíbíl,protože tu byl moc dlouho. Tak zatím tu bude tenhle,pokud neseženu nějakého úžasného člověka,který by mi udělal design...
Asi před 2 lety jsem si pravidelně kupovala Bravo Girl,ale poté co ho zdražili a dávali tam dárky,které se mi nelíbili,jsem ho přestala kupovat. Teď mám plnou postel časopisů a občas je vytáhnu a nakouknu do nich. Je vtipné pozorovat co tehdy bylo in atd. Momentálně žádný časopis nekupuji a vůbec mi to nevadí. Ve středu si spolužačka koupila Popcorn (jako ten časopis) a tak jsem si ho půjčila a jak jsem v něm listovala,objevila jsem článek blogerky,kterou mám i přidanou na facebooku a občas si píšeme. Myslela jsem si,že o tom ví,že tam má článek,tak jsem jí chtěla pogratulovat,ale když jsem jí to napsala,nechápala. :D Vůbec netušila,že tam nějaký článek má. :)

Nejčastější časopisy:

Bravo
Bravo číslo 3
momentálně v prodeji
+ dárek: Autogram kartičky s podpisy slavných stars!
+ 5x super poster: Demi Lovato, Austin Mahone, Britney Spears, Nightwork, The Vampire Diaries
Více v c.č.

Ten náš slavný ples :D

25. ledna 2013 v 16:02 | *.*Lucc*.*
V sobotu jsme měli ve škole ples. Měli jsme tam být na 7,dvakrát jsem si vyzkoušeli zatančit polonézu. Nevím v kolik to začínalo,ale shruba kolem půl deváte jsme tančili. Kámošce v půlce vypadl kruh ze šatů,takže všichni výbuch smíchu-první trapas :D . Asi za hodinu jsme to tančili znovu. Mezi tím se jeden kluk dokázal totálně opít. Takže jsme neměli jednoho tanečníka,naštěstí tam byl kluk rok starší ,který to s nama zatančil. Jinak už bylo všechno v pohodě,až na kolci spolužák polil kámošce bílé šaty červeným vínem,ale ty se naštěstí taky vyprali,takže dobré. Domů jsem dojela kolem čtvrté.
Šla jsem spát asi v 5,protože jsem si půl hodiny vytahovala 84 pinetek z vlasů :D .
Více v c.č.

Ptej se :))

29. prosince 2012 v 19:52 | Laila Sitty

PTEJ SE!!

Ptej se na cokoliv co tě zajímá ohledně blogu nebo mě samotnné. Pokusím se odpovědět :)
Jinak se klidně ptejte i do komentářů pod tento článek. Pokud budete s něčím chtít poradit a jí budu vědět,tak pomůžu :)
Jinak ahoj,dneska naprosto normální den. Zítra jede bruslit,ještě s tetou,takže to bude fajn. Dneska došel taťka s tím,že v pondělí půjdeme na hobita,pak na oběd a pak půjdu nakupovat. Nojo,ježíšek donesl málo oblečení :D a musím si dobít kredit.
Já vím,slíbila jsem nějakou recenzi,ale momentálně nemám vůbec čas,tak možná přístí týden.

BFF aneb tohle jsem nikdy nezažila...

22. prosince 2012 v 20:39 | *.*Lucc*.*
Jo vím,zase jsem dlouho nenapsala,ale mě nějak docházejí nápady. Až dneska,když jsem si psala jako každý den s V. mi došlo, o čem bude dnešní článek.
Asi nikdo z těch,kdo bude číst tento článek neví co se mi v tomto roce stalo,ale už to nechci rozebírat. A tohle je ten důvod proč jsem nikdy neměla svou BFF. Když jsem byla malá,tak jsem se hodně bavila s jednou holkou,ale to jsme byli malé a na nějaké BFF se ještě nehrálo. Teď je mi patnáct a všude kolem vidím ty krásné obrázky,animace a nápisy na téma:
Best Friends Forever.
Ale v mém životě se stal velký zlom,asi před měsícem jsem potkala kámošku(tedy už zmiňovanou V.),s kterou chodím tančit. Dřív jsme si vůbec nerozumněli,ale časem se to nějak začalo lepšit. Asi poslední týden si píšeme od rána do večera a ve čtvrtek jsme byly spolu venku,kde jsme si udělaly velké pouto. Od té doby je to mezi náma hezké.Popravdě,docela by mě zajímalo,jak to bude mezi náma dál.. :)( je možné,že tohle co píšu se někomu může zdát jako totální pytlovina,ale to jem proto,že nic takového nezažil).
Více obrázků v c.č.

Nestíhám....nepíšu

14. prosince 2012 v 20:59 | *.*Lucc*.*
Jak už jste si všimli,články už dávám jen z řídka a to protože,se blíží pololetí a já se musím učit. Chci mít co nejlepší známky k přijímačkám. Ale není to jen kvůli známkám. Každé úterý roznáším letáky,ve středu mám street a ve čtvrtek angličtinu,takže když se dostanu domů,musím se učit,nebo jen sednu k facebooku,ale článek se mi psát nechce. Možná jsem líná,ale co já s tím... :D
Jinak vám chci oznámit,že ve streetu,do kterého chodím od října,jsem si našla opravdu dobrou kámošku. Jsem za ni hodně ráda. Znám se tam už se spoustou děcek,ale tahle je opravdu ta nejlepší. Nejsme sice nejlepší kamarádky,protože se známe jen chvilku,ale mám ji ráda:* :)
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/484918_478479218862341_1794012559_n.jpg
Co plánuju na navý rok? Tak to je opravdu jenom ve hvězdách,pokud nebude konec světa :D

Ve středu máme ve streetu besítku pro rodiče,už se celkem těším :) protože budu s těma super lidma :) a hlavně s ní :) . Včera jsem si koupila na tančení 4 trička,takže ještě musím zapřemýšlet,které si ve středu vezmu.
Hezký zbytek dne

Oslava za sebou

25. listopadu 2012 v 20:39 | *.*Lucc*.*
Ahoj,dlouho jsem už nnic nepřidala,protože vůbec nemám čas. Minulou sobotu mi už dali rovnátka,kupodivu mě zuby nebolely,akorát trochu při kousání,ale to už je teď taky v pořádku.Nechala jsem si tmavě zelené gumičky,asi jediné,které se mi tam líbily.
Dnes jsem měla oslavu patnáctin,které mám zítra. Většinou jsem dostala peníze(což mi apsolutně vyhovuje-musím si koupit kabát na zimu :)) A od našich jsem dostala již zmiňovaná rovnátka. Jinak nějaké kokina a květiny. Oslava byla v pohodě,ale protože jsem z naší rodiny z děcek nejstarší,tak ji nemám s kým povídat. Tento rok asi nebudu pořádat oslavu s kámošema,spíš si je pozvu jen na pokec nebo tak. Nemám ráda tyhle oslavi,kde se všichni nudí...

Zápisky 16.11.2012

16. listopadu 2012 v 15:59 | *.*Lucc*.*
Ahoj,nejprve se chci omluvit,protože jsem už dlouho nepřidala žádný článek,ale škola je přednější. Ve středu byly třídní schůzky. Vychází mi jedna dvojka z fyziky,ale u si ještě opravím.. :) Rodiče společně s učiteli usoudili,že jsem nejhorší třída za čtyřicet let a že na nás použijí rákosky. :D No tak jsem zvědavá. Ale za rok vypadlu a vše bude v pohodě :D .
Tento jsme psali čtvrtletku z češtiny i matiky. Z obou mám jedičku takže v pohodě.
Včera jsem byla na gumičky k rovnátkům. Jak už jsem psala,v soubotu,čili zitra, jdu na rovnátka. Včera mi už jedna gumička vypadla,ale zbytek zatím drží. Zuby mě celkem nebolí,jen takový divký tlak.
Už jste měli třídní schůzky? Co ti vychází na čtvrtletí,v kolikátce jsi???
 
 

Reklama