Srpen 2013

Trendy pro podzim 2013

13. srpna 2013 v 21:29 | Laila Sitty |  Fashion
Prázdniny pomalu končí a než se nadějeme bude podzim. Pod tímhle obdobím si každý předtavuje bouřky,déšť a chladné počasí. Ano,je to pravda,ale můžete si podzim spříjemnit svým outfitem. Já mám podzim ráda,ale jen když neprší. Není ani zima a ani nějak extra teplo. :). Nové módní kousky podzim 2013 přináší nové moderní trendy, ale i vzkříšené staré trendy, které vždy přináší návan čerstvého vánku. Retro styl, vojenské motivy, kožešina a kůže, jemné krajky a čistý minimalismus, ostré linie i originální střihy, to je krátký souhrn toho co nás v nadcházející sezóně čeká. Módní trendy podzim jsou světlé a účelné.
Barvy, které se objevily u světových návrhářů a postupně je přebírají všechny módní značky, jsou: bílá, černá, oranžová, zlatá, fialová, ale hlavně krvavě červená, granátová, smaragdově zelená, safírově modrá, pastelově modrá a pastelově růžová.

Recenze:Dermacol-glitter lip gloss(lesk na rty)

12. srpna 2013 v 13:30 | Laila Sitty |  Recenze

Lesk na rty se třpytkami

Co sliboval?
Zářivý lesk s vůní borůvek dodajá rtům svěží, "mokrý" vzhled. Lehká nelepivá textura rty barevně tónuje a propůjčuje jim extrémně vysoký lesk a rty zůstávají svěží a hydratované po celé hodiny. Světlo odrážející třpytky vytváří na rtech nádherné odlesky a dodávají rtům plnost. Ergonomický aplikátor zajistí snadné vykreslení rtů a nanese optimální vrstvu lesku.

Odstín 05

Soustředění :3

6. srpna 2013 v 22:00 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Myslela jsem si,že když jsou prázdniny,že budu mít hodně času na blog. Bohužel je to právě naopak. Vůbec nestíhám a u počítače skoro nejsem. V sobotu jsem se vrátila ze soustředění ze streetu. Byl to ten nejlepší týden v mém životě.
Tančilo se 10 hodin denně,všichni totálně mrtvý už po rozcvičce,která bývala přes hodinu a to jsem pak ještě museli celý den tančit. Byla to opravdu dřina,ale tak zvládli jsme to.
Měli jsme ty nejúžasnější letkory z Beat up z Brna. Naučili nás spoustu věcí,ale pro mě nejdůležitější bylo to,že pokud chci být dobrá musím něco obětovat a taky to,že nezáleží na tom jestli umíš tančit nebo ne,ale musíš si to maximálně užívat.

Tentokrát to odneslo celé tělo,nemohla jsem došlápnout na koleno a kotník (na stejné noze),takže jsem bohužel nešla ani na stezku odvahy,která byla prý úžasná.Tak snad příští rok.

V sobotu jsme měli vystoupení před rodiči. Ještě den před tím jsme teprve začali zkoušet dvě sestavy,ale nakonec jsme to zvládli. Tady se můžete podívat: