Červenec 2013

Recenze filmu: Nenarození

24. července 2013 v 14:00 | Laila Sitty |  Recenze
Žánr:Horor / Mysteriózní / Thriller
Rok:2009
Délka:85min

Obsah:(zdoj-csfd.cz)
Mezi světem živých a mrtvých se potulují temné duše, které se snaží vrátit do života. Jejich vstupní bránou mohou být citliví jedinci, které postupně zlomí a zcela ovládnou. Těmto démonům se říká dybukové. Jejich oběti mají jen dvě možnosti - dobrovolnou smrt nebo svěření se do péče profesionálního exorcisty. Toto mrazivé téma si jako východisko svého hororového příběhu vybral zkušený režisér (Blade: Trinity) a ještě zkušenější scenárista (Batman začíná, Temný rytíř) David S. Goyer.

Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala… Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří.

Trailer:

Instagram

21. července 2013 v 20:29 | Laila Sitty |  Rady a tipy
Co to vlastně instagram je?
Instagram je aplikace pro Apple a Android. Umožňuje zveřejňovat fotografie,které mohou vidět přátelé,ale i zvytek světa. Fotku před zveřejněním můžete trochu upravit. Fotografie může sdílet na sociálních sítích( facebook, twitter...) Uživatelé mohou dávat like nebo komentovat fotky.

Proč mít instagram?
Jak už jsem jednou psala,nemusíte dávat fotky na facebook nevo twitter,hodíte je na istagram a můžete sdílet,kde chcete.Můj instagram


REKLAMA PRO VÁS!
Mám pro Vás jedinečnou možnost. Máš instagram a chceš reklamu na blogu(buď reklama na instagram nebo na tvůj blog)? Stačí když mě začneš sledovat na instagramu a napíšeš sem do komentářů jak se na instagramu jmenuješ a jestli chceš reklamu na blog nebo instagram a je to. :)
( reklama bude v budoucím článku asi na týden možná dýl :)

Turecko :3

20. července 2013 v 12:29 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Minulý týden jsem vám psala,žee letíme do Turecka. Jelikož jsme včera dojeli domů,chtěla byych vám k tomu pár vět napsat a oznámit váz,že teď asi týden budu doma,takže budu přidávat články,ale ten další týden jedu na soustředění se street dancem.

V pátek odlétáme

10. července 2013 v 18:49 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Ahoj,dneska jsme byly mamkou v cestovce a konečně vybraly dovolenou. Poletíme do Turecka. Je to sice rušná oblast,ale bylo to levněno z 21 000 na 10 990Kč,což je super cena na 4* hotel. Doufám,že to tam bude hezké a užijeme si to.
Tím vám chci říct,že tu týden nebudu,takže nečekejte žádné články ani žádne nepřednastavuji,protože se musím balit a v pátek ve 4 ráno jedeme do Prahy na letiště. Letadlo letí v 10:00. Nikdy jsme ještě letadlem neletěla tak se už těším.

Byl to je takový info článek,takže nečekejte nic velkého na rozepsání. Potom vám se dám fotky a napíšu jak bylo. :) Mějte se tu hezky.

Kam jedete na dovolenou vy?

Tábor a úrazy :X

8. července 2013 v 11:49 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Ahoj,ano strašně dlouho jsem tu nebyla,ale vůbec nestíhám,protože začali prázdniny a to doufám chápete.
Jen takové pohlédnutí zpět: Na vysvědčení jsem nakonec dostala samé 1 :D (už zase). Rozloučili jsme se jako deváťáci na úřadě a jsem ráda,že už se do té školy nikdy nevrátím. Po dětskách se mi bude stýskat,ale po škola a učitelích rozhodně ne.