Květen 2013

Diary 27.5.(v duchu filmového festivalu)

27. května 2013 v 20:39 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Ahoj,dneska to bude po dlouhé době můj deníček,protože trochu více nestíhám a není čas na nějaký kvalitnější článek,ale je pravda,že někdy si i na jiných blozích ráda přečtu něco málo ze života jiných blogerů.Dnes jsme se třídou vyrazili na zahájení již 53. ročníku Filmového festivalu ve Zlíně. Jeli jsme autobusem v 9 a měli jsme ještě asi 20 minut rozchod(což u naší učitelky je překvapení :D). Zahájení probíhalo v duchu za doby Rudolfa II. bylo to hezky zahájeno a po nějakém ceremoniálu začal film.


Filmy v angličtině

24. května 2013 v 17:10 | Laila Sitty |  Rady a tipy
Chceš si zdokonalit svou angličtinu a nebaví tě už to nehorázné učení na zpaměť,ležení v knížkách,psaní slovíček a všechny tyhle nudné způsoby? Tak to udělej zábavně! Zapni si youtube.com najdi si nějaký film,který tě baví a pusť si ho v angličina. Velmi doporučuji nějaký film,který jsi už vidělala,protože víš o čem je a můžeš se víc soustředit na angličtinu,než na děj samotný. Já to tak dělám celkem často,ze začátku jsem si pouštěla jen filmy,u kterých jsem věděla o čem jsou,ale teď už klidně zkouknu film,o kterém nemám ani páru. Je pravda,že ne všemu rozumím,ale dám si to do spojení s tím co se právě odehrává a je to. :) Hodně mi to pomáhá i v praxi,protože ve filmech používají takové ty věty z každodenní angličtiny.

Tady máte typy na nějaké filmy:

16 Wishes


Školní výlet ---> Osvětim

21. května 2013 v 15:49 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Ve čtvrtek jsme vyrazili se třídou a ještě jednou školou do Polska. Cesta trvala asi 4 hodiny a v autobuse jsme si to maximálně užívali,jako vždycky. Když jsme dorazili na místo, nejraději bysme se všichni otočili a jeli domů. Dolehla na nás ta atmosfére koncentráku. Bylo to nepříjemné,ale už se nešlo otočit,museli jsme jít do toho. Dostali jsme sluchátka a průvodkymi a šlo se. Prohlídka trvala asi 3 hodiny,přičemž jsme navštívili dva koncetrační a vyhlazovací tábory. Určitě známější je ten přímo v Osvětimy- Auschwitz. Tenhle tábor je jak koncentrační tak i vyhlazovací,což znamená,že zde lidí pracovali a umírali.

Výběr džín dle postavy

18. května 2013 v 20:19 | Laila Sitty |  Rady a tipy
Džíny-kousek oblečení,který se nosí dlouhá léta a nosit se ještě dlouho bude. Věc,kterou má každý ve svém šatníku a bez které, by se spousta (většina) lidí neobešla.
Ovšem zvolit ty správné džíny už ne všichni zvládají. Většina z nás nemá úplně dokonalou postavu a proto jí nesedí všechny džíny. Chci vám pomoci s výběrem džín přímo pro vás.

Jak docílit bezchybné pleti?

13. května 2013 v 18:09 | Laila Sitty |  Rady a tipy
Za dokonalou se považuje taková pleť, která je čistá, svěží a zářivá, její odstín je sjednocený a neleskne se. Ano všechny známe,že docílit něco takového je pro mnohé zejména v puběrtě téměř nemožné,ale je tu pár tipů,které mohou pomoct třeba i tobě.
Hlavními důvody nehezké pleti jsou jak vrozené dispozice, tak i životní styl, stres, únava či kouření. Pokud však denně vyhradíme péči o pleť několik minut, můžeme zmíněné negativní vlivy zmírnit.
Marně si myslíme,že make-up všechno zamaskuje,ale většinou tomu tak není. Ano třeba akné není tak moc vidět,ale do dokonalé pleti to má opravdu hodně daleko.


30 faktů o mně

11. května 2013 v 21:00 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Zjistila jsem,že o mně asi toho moc nevíte,tak jsem se rozhodla to napravit. Napíšu vám zde nějaká fakta.
1. Jmenuji se Lucie,ale to jméno se mi vůbec nelíbí
2. Je mi patnáct,ale někdy bych chtěla mít víc,jindy míň,záleží dle situace
3. Mám sestru a bratra,někdy mě štvou,ale i tak je mám ráda

Kosmetické ošetření

10. května 2013 v 15:30 | Laila Sitty |  Ostatní (kosmetika)
Kosmetické salony poskytují účinnou kosmetickou péči, různé techniky,ale také odpočinek a relaxaci. Ošetřující kosmetické přípravky, které salony používají, jsou hypoalergenní, kvalitní a zaručují dosažení výborných výsledků. Zájem o služby kosmetických salonů každoročně mírně roste, a to i mezi muži. Na jednom místě salony slučují kosmetické služby s pedikérskými, manikérskými nebo kadeřnickými.
Více v celém článku

Nový mobil

8. května 2013 v 21:20 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Ahoj,dneska byl divní den,kvůli jedné admince,ale nebudu jako ona a nebudu ze sebe dělat chudinku. -.-
Včera jsem si byla koupit nový mobil,konečně. :) Jelikož ten můj starý(měla jsem ho sice dva roky,ale neva :D) je nějaký porouchaný- nejedou tam kontakty,zprávy,vymazali se mi obrázky a spousta dalšího,takže to už vášně volalo o nový.
A jaký,že jsem si koupila?......................EVOLVE FX520

EVOLVEO FX520
Evolve není sice známá značka,ale velmi kvalitní. Teda říká se to,mám ho teprve den,takže nemůžu posoudit.

Outfit 1.0.

4. května 2013 v 18:40 | Laila Sitty |  Moje outfity
Ahoj,jak už jsem tady psala,nakoupila jsem si nějaké oblečení a samozdřejmě jsem je musela hned vyzkoušet. Po dlouhé době zase nějaký outfit,který se mi líbí.
Kdy jsem měla finance a hlavně místo,kde bych mohla nakupovat,to co se mi líbí,nosím úplně něco jiné. V blízkém městě není moc obchodů. Jo,je jich tu dost,ale ne takových,ve kterých se dá nakoupit takové oblečení,které každodenně vidívám na internetu.
V nedalekém městě jsou spíše obchody,kde jsou velmi drahé věci,které si prostě nemůžu dovolit. Nejsme žádné socky,ale dát třeba tisícovku za tričko? To mi přijde trochu uvalené.
Až vystuduju chtěla bych se odstěhovat do Prahy. Miluju to tam,jsem tam několikrát do roku,ikdyž je to celkem daleko. Prostě úžasné město...
Obdivuju to,že jsou všude obchody s úžasným oblečením a všechno jako na dlani. Ne jako u nás,kde musíš ujít několik kilometrů,než seženeš nějaké hezké oblečení.


-riflová džíska- Takko, 499Kč( po slevě 149,-)
-tričko Like this look- Terranova, 299Kč
-legíny- New Yorker, 299Kč
-balerýny- CCC, 299Kč
-hodinky,náhrdelník

Nákupy

4. května 2013 v 17:30 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Sestra měla narozeniny a vezmi sme do školy zápisový lístek,tak jsme jeli i s mamkou nakupovat. Sestře jsem koupila svetřík. Pak jsme jelo do CCC,kde jsem si koupila dvoje boty-balerýnky a jedny na podpadku(fotky níže). Sestra si koupila taky balerýnky,ale jelo se dál. Pak jsme procházeli Gate,Takko, New Yorker, Terranovu, Orsey, HM a Kenvelo. Nakonec jsem si koupila ryflové kraťásky,které jsem už vážně potřebovala. Pak jsem si koupila tričko,které má na zádech krajku, pás přes prsa na tančení, sportovní podprsenku a růžovou ryflovou bundičku. S nákupama jsem byla velmi spokojená,do té doby,než přisla ta cena :/. Takže jsem zase švorc. Co už zvykla jsem si.