Duben 2013

Zase sama?5 důvodů,za které být ráda

26. dubna 2013 v 21:09 | Laila Sitty |  Rady a tipy
Není to žádná novinka a Český statistický úřad nedávno dokončil průzkum, který jasně potvrzuje, že neustále přibývá jednočlenných domácností. Neumí snad Češi žít v páru? Vůbec ne, jen si před vstupem do partnerství užívají trochu času pro sebe. Kvůli kariéře, nebo zkrátka kvůli sobě…

Problém slova single je, že nám neustále nutí představu o tom, že je daná osoba na vše sama. Tito lidé ale přiznávají, že mají mnohem více aktivit, než třeba jejich zadaní přátelé. Víte, proč jsou na tom singles zkrátka fajn?

Outfit 0.9.

22. dubna 2013 v 17:59 | Laila Sitty |  Moje outfity
Dnešek-den přijímaček nezačal moc dobře. Celou noc mě bolel zub a kotník. Kotník z toho důvod,že jsem v sobotu tančila na Mistrovství ČR a hned při prvním skoku mi v něm křuplo,od té doby na něj nemůžu došlápnout. Snad se to spraví. No ráno jsem vstala nevyspaná a strašně nervózní. Vůbec jsem netušila co si obleču,takže jsem pořád kulhala po celém baráku a hledala oblečení :D . Málem mi sice ujel autobus,ale stihla jsem to. Dojela jsem na gympl a nervozita vztoupala. Jela jsem s kámoškou,takže dobrý. Nejprve byl test OSP( obecné studijní předpoklady)- ten jsem vůbec nestíhala a hodně toho nemám. Tak jsem si říkala,fajn naberu body jinde. Později přišla MATEMATIKA- hned po prvním příkladu jsem byla v koncích,bylo to strašně složité. Tak jsem doufala,že v češtině nahraju aspoň pár bodů. Doufala jsem marně. ČĚŠTINA byla ze všeho nejtěžší. Takže vůbec nechci vědět jak to dopadne.
Doufám,že zítra to dopadne líp. Po přijímačkách jdu ještě s kámoškou na koncert naší kapely z vesnice- Future life. :) Aspoň se odreagujeme.
Trochu jsem odběhla od tématu,ale nevadí. :D Tady máte ten můj ,,slavný outfit" :D :
Všem co dělají přijímačky přeji hodně štěstí a nepo*erte to tak jako já :D

Inspiration 1.9.

18. dubna 2013 v 20:09 | Laila Sitty |  Inspirations
Jak to tak pozoruji venku,nějak nám přeskočilo jaro v léto a je třeba obměnit šatník. Pokud i ty jsi na tom tak bledě jako já,kukni na inpiraci,která je zaměřena na:

Kraťásky

Moc ráda nenosím kraťasy,kvůli postavě,ale co nadělám,když je venku horko a nechci se pařit v ryflích. Musím navštívit nějaké obchody a omrknout si to.Potřebuju si koupit hlavně nějaké ryflové a pak podle toho kolik budu mít peněz,tak ještě možná nějaké :)
Tumblr_mgekq6rxvl1s1qt4bo1_500_large

Recenze:Dermacol-Acne clear

15. dubna 2013 v 14:14 | Laila Sitty |  Recenze
Většina náctiletých má nějaké problémy s pletí. Většinou je to akné,které dělá pleť nehezkou. Existuje spousta přípravků proti akné,ale jen málo z nich opravdu pomáhá. Já jsem si koupila asi před dvěma měsíci přípravky od značky Dermacol: Acne clear-hydratační gel(krém) a čistící pleťovou vodu.

Scia-.-

11. dubna 2013 v 21:15 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Poslední dobou nevím kam dřív zkočit. Každý den ve škole,v pondělí-přípravné kurzy,v úterý-roznos letáků,ve středu-street,ve čtvrtek-společenské,v pátek-přípravné kurzy,v sobotu-roznos letáků,street a v neděli-různé oslavy atd. A teď mi řekněte,kdy se mám učit?:/ Nutně bych potřebovala ty dny natáhnout,alespoň o pát hodin. Když si řeknu,že za necelé dva týdny budu dělat přijímačky,zvedá se mi žaludek. Pořád mám ten pocit,že ještě zpoustu toho neumám a všechno se to potřebuji doučit. Nervy začínají už pracovat.

Novinky ohledně blogu

7. dubna 2013 v 18:29 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy
Dnes mám pro vás hned několik novinek. Ta první je celkem výrazná:
Dělala jsem ho celé dopoledne. Nejhorší pro mě je vždycky ho pak nastavit :D. Ale tak snažila jsem se a snaha se cení. Jsem s ním celkem spokojená,ale ještě je pořád co zlepšovat. Je pravda,že předchozí design tu byl jen chvilku,ale nelíbil se mi,tak jsem ho změnila :D.

My wishlist- duben 2013

5. dubna 2013 v 22:20 | Lucc♫㋛ |  Adminčiny kecy
Monžá je na čase si sepsat všechny mé sny a cíle,kterých chci v dubnu dosáhnout. Tenhle seznam neříkám,že splním nebo se stane do měsíce,ale prostě až aspoň některá přání a cíle budou splněny,dám nový wishlist.

Takže:
1. přání