Leden 2013

Ten náš slavný ples :D

25. ledna 2013 v 16:02 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
V sobotu jsme měli ve škole ples. Měli jsme tam být na 7,dvakrát jsem si vyzkoušeli zatančit polonézu. Nevím v kolik to začínalo,ale shruba kolem půl deváte jsme tančili. Kámošce v půlce vypadl kruh ze šatů,takže všichni výbuch smíchu-první trapas :D . Asi za hodinu jsme to tančili znovu. Mezi tím se jeden kluk dokázal totálně opít. Takže jsme neměli jednoho tanečníka,naštěstí tam byl kluk rok starší ,který to s nama zatančil. Jinak už bylo všechno v pohodě,až na kolci spolužák polil kámošce bílé šaty červeným vínem,ale ty se naštěstí taky vyprali,takže dobré. Domů jsem dojela kolem čtvrté.
Šla jsem spát asi v 5,protože jsem si půl hodiny vytahovala 84 pinetek z vlasů :D .
Více v c.č.

STOP nervozitě!

1. ledna 2013 v 21:06 | *.*Lucc*.* |  Rady a tipy
Každá z nás určitě ne jednou zažil nervozitu-bušící srdce,pot,rozklepané ruce,kolena... Čeká tě veřejné představení,rande


nebo jakoukoli jinou událost,která tě uvídá do nervozity? Přečti si pár tipů a rad jak se jí zbavit.

Tenhle způsob mám už vyzkoušený a hodněkrát mi pomohl. Nedávno jsem měla vystoupení-hrála jsem babičce na klávesy na její oslavě. Nebyla jsem vůbec nervózní protože jsem si představila,že už to mám všechno za sebou a měla v hlavě jen ty pozitivní myšlenky.Tímhle jsem si nějak nahnala sebevědomí,pokud to u tebe nefunguje,zkus se svěřit rodině nebo kamarádům. Oni ti také dodadjí to potřebné sebevědomí a tobě se neuvěřitelně uleví. :)

Nebo si zkus založit tajný deníček,kam budeš psát své potíže a podobně i tím se ti může ulevit.Určitě ti nepomůže dusit ten nepříjemný pocit v sobě.

Další tip-zavři oči a zaměř se na své smysly-zaměř se na vůni kolem,zvuky,chutě,jemný tlak na prstech... Až otevřeš oči,budeš se cítít uvolněná a svěží.Tahle metoda je hodně využívaná.

Další cvičení je představit si nejhorší možný scénář situace. Zeptej se sama sebe je tohle vůbec možné a kdyby ano co by se stalo? Nedalo by se to řešit? Možná zjistíš, že situace není zas tak vážná.

Nejlepší je,když ty metody skloubíš dohromady. :)