Prosinec 2012

Ptej se :))

29. prosince 2012 v 19:52 | Laila Sitty |  Adminčiny kecy

PTEJ SE!!

Ptej se na cokoliv co tě zajímá ohledně blogu nebo mě samotnné. Pokusím se odpovědět :)
Jinak se klidně ptejte i do komentářů pod tento článek. Pokud budete s něčím chtít poradit a jí budu vědět,tak pomůžu :)
Jinak ahoj,dneska naprosto normální den. Zítra jede bruslit,ještě s tetou,takže to bude fajn. Dneska došel taťka s tím,že v pondělí půjdeme na hobita,pak na oběd a pak půjdu nakupovat. Nojo,ježíšek donesl málo oblečení :D a musím si dobít kredit.
Já vím,slíbila jsem nějakou recenzi,ale momentálně nemám vůbec čas,tak možná přístí týden.

Inspiration 1.6.

27. prosince 2012 v 14:30 | *.*Lucc*.* |  Inspirations

Gloves and hats

Jelikož je zima,jsou čepice a rukavice důležitou součástí každého outfitu. Ne každý je rád nosí(ani já ne :D ),ale pokud se pořádně neoblečeš-zmrzneš :D
Dneska jsme u babičky,jedu si pro dárečky :D Takže článek je přednastavený.
Doufám,že vám tahle inspirace něco přinese. Teď jsou v obchodech velké slevy tak vyraž nakupovat.
Tumblr_med2ob7irt1r0m02ro1_400_large

Téma týdne-Štědrý den

25. prosince 2012 v 17:37 | *.*Lucc*.* |  Téma týdne
Celý rok se každý z nás těší na Štědrý den. Včera tu byl a já si ho moc neužila,vůbec mi to nepřipadalo nějak slavnostní. Dopoledne jsem jela s taťkou kupovat Vánoční dárek,jinak samozdřejmě jsem si celý den psala s V. (tak aspoň něco),odpoledne jsme jeli na hřbitov zapálit svíčky a ještě do kostela(to bylo za trest :D :/ ). V pět hodin jsme snědli kapra a začali rozbalovat dárky,až v ten moment mi to jako Štědrý den začalo připadat. Jo ježíšek byl štědrý-nějaké to oblečení,povleční,aktivity,kosmetiku,parfém,hodinky,židli atd.

BFF aneb tohle jsem nikdy nezažila...

22. prosince 2012 v 20:39 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Jo vím,zase jsem dlouho nenapsala,ale mě nějak docházejí nápady. Až dneska,když jsem si psala jako každý den s V. mi došlo, o čem bude dnešní článek.
Asi nikdo z těch,kdo bude číst tento článek neví co se mi v tomto roce stalo,ale už to nechci rozebírat. A tohle je ten důvod proč jsem nikdy neměla svou BFF. Když jsem byla malá,tak jsem se hodně bavila s jednou holkou,ale to jsme byli malé a na nějaké BFF se ještě nehrálo. Teď je mi patnáct a všude kolem vidím ty krásné obrázky,animace a nápisy na téma:
Best Friends Forever.
Ale v mém životě se stal velký zlom,asi před měsícem jsem potkala kámošku(tedy už zmiňovanou V.),s kterou chodím tančit. Dřív jsme si vůbec nerozumněli,ale časem se to nějak začalo lepšit. Asi poslední týden si píšeme od rána do večera a ve čtvrtek jsme byly spolu venku,kde jsme si udělaly velké pouto. Od té doby je to mezi náma hezké.Popravdě,docela by mě zajímalo,jak to bude mezi náma dál.. :)( je možné,že tohle co píšu se někomu může zdát jako totální pytlovina,ale to jem proto,že nic takového nezažil).
Více obrázků v c.č.

Nestíhám....nepíšu

14. prosince 2012 v 20:59 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Jak už jste si všimli,články už dávám jen z řídka a to protože,se blíží pololetí a já se musím učit. Chci mít co nejlepší známky k přijímačkám. Ale není to jen kvůli známkám. Každé úterý roznáším letáky,ve středu mám street a ve čtvrtek angličtinu,takže když se dostanu domů,musím se učit,nebo jen sednu k facebooku,ale článek se mi psát nechce. Možná jsem líná,ale co já s tím... :D
Jinak vám chci oznámit,že ve streetu,do kterého chodím od října,jsem si našla opravdu dobrou kámošku. Jsem za ni hodně ráda. Znám se tam už se spoustou děcek,ale tahle je opravdu ta nejlepší. Nejsme sice nejlepší kamarádky,protože se známe jen chvilku,ale mám ji ráda:* :)
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/484918_478479218862341_1794012559_n.jpg
Co plánuju na navý rok? Tak to je opravdu jenom ve hvězdách,pokud nebude konec světa :D

Ve středu máme ve streetu besítku pro rodiče,už se celkem těším :) protože budu s těma super lidma :) a hlavně s ní :) . Včera jsem si koupila na tančení 4 trička,takže ještě musím zapřemýšlet,které si ve středu vezmu.
Hezký zbytek dne

Bundy a kabáty

3. prosince 2012 v 9:19 | *.*Lucc*.* |  Ostatní
Advent už začal a u nás už sněží. Pokud ještě nemáš zimní bundu nebo kabát čti dál.
Já osobně mám doma dvě zimní bundy a plánuji si koupit ještě kabát.
Problém je v tom,že když se chceš pořádně zahřát,musíš sáhnout po sportovní bundě. Ovšem třeba taková péřová bunda taky zahřeje.
Poďme se společně podívat na různé tipy bund,které momentálně seženeš v obchodě.

Sportovní:

outdoorweb.cz -2 961Kč