Listopad 2012

Oslava za sebou

25. listopadu 2012 v 20:39 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Ahoj,dlouho jsem už nnic nepřidala,protože vůbec nemám čas. Minulou sobotu mi už dali rovnátka,kupodivu mě zuby nebolely,akorát trochu při kousání,ale to už je teď taky v pořádku.Nechala jsem si tmavě zelené gumičky,asi jediné,které se mi tam líbily.
Dnes jsem měla oslavu patnáctin,které mám zítra. Většinou jsem dostala peníze(což mi apsolutně vyhovuje-musím si koupit kabát na zimu :)) A od našich jsem dostala již zmiňovaná rovnátka. Jinak nějaké kokina a květiny. Oslava byla v pohodě,ale protože jsem z naší rodiny z děcek nejstarší,tak ji nemám s kým povídat. Tento rok asi nebudu pořádat oslavu s kámošema,spíš si je pozvu jen na pokec nebo tak. Nemám ráda tyhle oslavi,kde se všichni nudí...

Zápisky 16.11.2012

16. listopadu 2012 v 15:59 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Ahoj,nejprve se chci omluvit,protože jsem už dlouho nepřidala žádný článek,ale škola je přednější. Ve středu byly třídní schůzky. Vychází mi jedna dvojka z fyziky,ale u si ještě opravím.. :) Rodiče společně s učiteli usoudili,že jsem nejhorší třída za čtyřicet let a že na nás použijí rákosky. :D No tak jsem zvědavá. Ale za rok vypadlu a vše bude v pohodě :D .
Tento jsme psali čtvrtletku z češtiny i matiky. Z obou mám jedičku takže v pohodě.
Včera jsem byla na gumičky k rovnátkům. Jak už jsem psala,v soubotu,čili zitra, jdu na rovnátka. Včera mi už jedna gumička vypadla,ale zbytek zatím drží. Zuby mě celkem nebolí,jen takový divký tlak.
Už jste měli třídní schůzky? Co ti vychází na čtvrtletí,v kolikátce jsi???

Garnier BB cream -recenze

12. listopadu 2012 v 19:00 | *.*Lucc*.* |  Recenze
O BB creamu se mluví snad všude a proto jsem se rozhodla,že si ho koupím a udělám recenzi.

Bohužel svoji fotku nemám,protože foťák má půjčený sestra.
Co slibuje??
Miracle Skin Perfector BB (Beauty balzám) cream je nová generace v péči o pleť,která přináší spojení hydratačního krému a lehkého make-upu. Jak už z reklam víte- sjednocuje,tónuje,maskuje,hydratuje,rozjasňuje a chrání pleť.

Barevné kalhoty-jak je sladit

10. listopadu 2012 v 12:49 | *.*Lucc*.* |  Ostatní
Ahoj,jelikož i já mám barevné kalhoty-oranžové,na vlastní kůži jsem zjistila,že není zrovna lehké je sladit se zbytkem outfitu.
Nejlepší je je doladit neutrálníma barvama(černá,bílá,béžová..),protože když si vezmež barevné kalhoty,barevné tričko i mikinu budeš vypadat jako klaun.
Ale nemusíš je kombinovat vždy jen s neutrálníma barvama,záleží třeba na doplňcích nebo sáčku(tím myslím sako ne sáček :D)
pink no-barbie
Více v c.č.

Inspiration 1.5.

5. listopadu 2012 v 18:19 | *.*Lucc*.* |  Inspirations
Dnes jsem byla na oslaě a ještě si půjčit šaty na ples. Budeme tančit v klasických bílích,ale později se přeslečeme. Tak jsem chodila po obchodech,ale žádné šaty jsem neobjevila,takže mi půjčila teta. A proto mě napadla inspirace na téma: Plesové šaty.
12866_368404383247645_787707509_n_large
Více v c.č.

Patnáctiny se blíží

2. listopadu 2012 v 21:19 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Ahoj,dnes jsme měli školu až na 8:30,takže jsem se ráno celkem vyspala. Ve škole pohoda,ale na zastávce to bylo celkem psycho. Jedem místí ožrala nám tam pořád nabízel jabka a ořechy a později kecal o třech oříškách pro popelku a tak.
Když jsem došla domů a podívala se do kalendáře,zjistila jsem,že už je 2.11.2012 a 26.11. mám narozky. :D super-patnáctiny :D.
Od rodičů dostanu rovnátka :D - jdu na ně už 17.listopadu :/. No takže super dárek. Jinak dostanu asi nějaké peníze a koupím si co budu chtít.
Ale už se celkem těším na ten pocit,že mi bude patnáct :D.
Dnes toho asi víc nenapíšu až o výkendu.

Tužky na oči!

2. listopadu 2012 v 19:39 | *.* Lucc *.* |  Ostatní (kosmetika)
Ahoj, když jsem se začala malovat nanášela jsem si jen řasenku. Po čase jsem zkoušela i tušku na oči,ale výsledky byly katastrofální. Tlustá kostrbatá linka,prostě fuuuj.Musela jsem si vystačit jsem s řasenkou. Když jsem došla domů ze školy ještě než jsem se odmalovala zkousěla jsem to s tužkou znovu a znovu. Po čase, se to začalo zlepšovat,dostávala jsem do rukou cvik.Teď už tužku používám každý den. Někdy obyčejnou,ale většinou gelovou.
Máš stejný problém jako já na začátku? Mám tu pro tebe takový návod,snad pomůže.


Podrž si kůži horního víčka tak, aby byla napnutá a aplikuj oční linku od vnějšího koutku směrem k vnitřnímu a zastav se ve dvou třetinách víčka. Snaž se malovat linku přímo u řas, ne nijak výše. Pro větší účinek namaluj vnější část linky výrazněji než tu vnitřní.

Snad jsem ti alespoň trošku poradila. Musíš prostě zkoušet,určitě se to někdy povede. Mám tu ještě dvě videa. Podle mě jsou inspirativní. :)