Říjen 2012

Pafrémy do 500Kč

29. října 2012 v 17:59 | *.*Lucc*.* |  Ostatní (kosmetika)
Taky se ti stává,že dojdeš do parfumerie očicháš naprosto úžasný parfém,ale když se podíváš na cenu protočí se ti panenky? V tohme článku ti chci ukázat,že jsou i levné a hezky vonící parfémy. Taky tě potěší když si někdo řekne: ,,Jé ty hezky voníš,co to jo??" Je pravda,že většina z nás nemá peníze na to si kupovat drahé parfémy. Vždycky jsem si přála procházet mezi lidma a nechávat za sebou odér perfektního parfému,ale mám pocit,že kdy si něco koupím a navoním se vydrží to sotva půl hodiny. Hodněkrát jsem byla v parfumerii,ale většinou jsem objevila jen drahé a proto jsem se kukla po parfémech na netu.Chtěla jsem něco do max. pěti stovek a na LEVNÉ PARFÉMY jsme jich pár našla. Nemusíš kokat jen na netu,stačí zajít do nějaké drogerky,tam taky seženeš.

Jelení lůj po domácky

25. října 2012 v 16:49 | *.*Lucc*.* |  Ostatní (kosmetika)
Ahoj,začíná být chladno a začínají některým praskat rty. Ani já nejsem vyjímkou a tak jsem asi před týdnem si vyrobila domácí jelení lůj. Je pravda,že si ho můžeš koupit v drogerii,ale to záleží na tobě.
Co budeš potřebovat?
-olej
-cukr
-med
-miska

Postup:
Do misky dej jednu čajovou lžičku medu,oleje a cukru.
Důkladně promíchej suroviny.

No a je hotovo :D. Trvá to ani ne pět minut a nestojí to skoro nic. Je pravda,že je celkem masný,ale krásně promastí rty a nabydou plnosti a lesku.
Do čeho si to dáš to je na tobě,já to mám v mističce od krému.


Zápisky 22.10.2012

22. října 2012 v 19:19 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy

V pátek bylo v obchodím centru Zlaté jablko noční nakupování. Samozdřejmě,že jsme tam s dětskama jeli. :D Koupila jsem si kozačky,jinak nic,bylo tak strašně moc lidí :D. Moderovat to Leoš Mareš,zpívala tam Česká miss 2012 Jitka Válková a pak tam byla ještě módní přehlídka,kde mimo jiné byla i Česká miss 2012 Tereza Chebovská.
Dnes ve škole v pohodě,konečně jsme začali nacvičkovat na ples. No to dopadne :D. Mám boty na hodně vysokém podpatku,tak jsem zvědavá jak to s němi zvládnu.

Mé nové úlovky:
Tyto botky jsem si koupila v pátek v Deichmannovi.

Inspiration 1.4.

20. října 2012 v 18:59 | *.*Lucc*.* |  Inspirations

Winter

Ano,pravda,ještě není zima,ale už se pomaličku ochlazuje. V obchodech už jsou zimní věci a proto vámm přináším inspiraci. Zimu moc ráda nemám,protože trtvá flouho než se obleču a nemám ráda čepice. Je pravda že lyžovat už bych chtěla.
Už se těšíš na zimu?

Tumblr_mc3fqag1pk1r7yff4o1_500_large
Více v c.č.

Jak já ten déšť nesnáším

16. října 2012 v 18:19 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Ahoj,taky u vás celý den jen prší? Už mě to celkem štve. Ráno,když jsem se vzbudila a uslyšela,jak mi kapky padají na okno mého pokoje,hned se mi nálada několikanásobně zhoršila. Nemám ráda tohle počasí,všichni jsou protivní,musíš chodit s deštníkem(až na malé děti a některé důchoce,kteří milují pláštěnky :D), všude jsou kaluže a ty jsi ve výsledku,i když jsi měla deštník, mokrá. Ranní cesta do školy byla v pohodě,přestalo pršet,schovala jsem deštník zpět do tašky a vykračovala si na zastávku. Vyšli jsme z autobusu a samozdřejmě začalo pršet,celá mokrá jsem došla do školy. Ve škole nám oznámili daší změnu rozvrhu(rozvrh se nám měnil už asi pětkrát :/).
Odpoledne jsme měli tělocvik a spolužačka měla Dobrou vodu,nacpala si ji celou pusu a pak plivla. Nechtěně trefila mé nohy,takže celá modrá jsem šla hrát florbal.
Po tělocviku jsme jeli domů.Když jsem uviděla autobus,byla jsem šťasná. Jenomže při cestě ze zastávky k nám je to asi kilometr a tak jsem šla. Asi v půlce cesty jsem se střetla s náklaďákem,který mě ostříkl. Doma jsem zjistila,že mám mokré i spodní prádlo. :D Jak já nemám ten déšť ráda :D.

V pátek si jedu zamluvit šaty na ples. Doufám,že nějaké seženu.

Jak to máš ty s deštěm,máš ho ráda nebo ne??

Mikiny vs. Svetry

15. října 2012 v 18:39 | *.*Lucc*.* |  Ostatní
Jelikož začíná být čím dál chladněji,nemůžeme si ráno do školy/práce vyjít v tričku na ramínka. Musíme sáhnout po mikině nebo svetry,někdy i po bundě. V tomto článku se chci zaměřit na mikiny a svetry.
Více v c.č.

Módní vychytávky

13. října 2012 v 18:49 | *.*Lucc*.* |  Ostatní
Jelikož ne všichny mají peníze na hodinky v řádech tisíců,nebo pásek za 800Kč. Připravila jsem si pro vás článek o levnějších variantách doplňků. Pod názvem "Módní vychytávky" si každý předtaví něco jiného,ale já to tentokrát beru z hlediska ceny.
Znáš ten pocit,když stojíš v obchodě a líbí se ti určitá věc.. Podíváš se ze zadu na cenu a protočí se ti panenky,nebo když jdeš nakupovat s rodiči tak co se líbí tobě,se nelíbí rodičům?

Šátky:
Tričko,rifle,mikina..? Trošku obyčejné,ne??
Ano,pravda. Je to pohodlné,ale takové nudné. Zkus tento outfit oživit šátkem. Šátku je v poslední době opravdu hodně. Pokud dojdeš do jakéhokoli obchodu,najdeš tam určitě spoustu šátku. Je pravda,že něktteré jsou drahéa,le seženeš i hezké a levné kousky.

Recept na medovník, mé zápisky

10. října 2012 v 20:09 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Ahoj,dnes jsem byla ve škole jen 4 hodiny. Jela jsem k ortodentisce. Když prohlásila větu: Tvá léčba bude velmi obtížná,budeš mít rovnátka na horním i dolní batře, přejel mi mráz po zádech. Pak mi tam vysvětlovala jak bude léčba probíhat,ale moc jsem to nepochopila,napřed stáhne horní patro a pa k něco se spodním,protože mám předkus,na přední 4 zuby mi rovnátka zatím nejdou dát,taak uvidím,co s tím provede. Jelikož jsem tam jela s mamkou,šli jsme si pak do cukrárny na medovík-můj nejoblíbenější zákusek. Miluju ho, často si ho peču doma.
Proto jsem se rozhodla,že vám sem dám recept jak na něj:

Až budu na střední

6. října 2012 v 14:39 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
"Až budeš na střední,můžeš si vyměnit šatník".
Tuhle větu včera prohlásila mamka,když jsme si tak povídali,že jestli chci jít na gympl,že se musím více učit atd. Vždyť na konci osmé třídy jsem měla samé jedničky :D. No to bude ještě stranda s těma příjímačka,strach z toho mám už teď. Všichni co se letos budou hlásit na střední ví o čem mluvím. :/
Jinak k tomu názvu,v mé stříni nejsou tak strašné věci,jak se vám může zdát,ale jsou tak takové ty hodně barevné,prostě takové dětské.Všude samé tenisky,mikiny... Jen málo věcí elegantních. Proto mi mamka včera navrhla,že až půjdu na střední,že si můžu nakoupit spoustu elegantních věcí jako např.:

Zápisky 2.10.2012

2. října 2012 v 20:09 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Ahoj,dnes konečně došli školní trička. Objednávali jsme je asi přez 14.dny a dnes dorazil. Jsou luxuní. V celém článku jsou fotky.Dnes jsme dostali diktát z češtiny-ano dostala jsem jedničku :) :D. Jsem za ni ráda. Jnak ve šklole pohoda. 5.-6.hodinu jsme měli nějakou přednášku-co to bylo? To fakt nwm nikdo nedával pozor a tam všichni kecali a jí nic nešlo rozumnět,taakže takový odpočinek.
Dnes jsem se po dlouhé době zase vyfotila,nerada se fotím,nejsem hezká a proto ty fotky jsou strašné,ale nakonec jsem jednu vybrala a trochu jí stmavila pozadí a je to. Tady ji máte:
Více v c.č.