Září 2012

Inspiration 1.3.

28. září 2012 v 17:59 | *.*Lucc*.* |  Inspirations
Ahoj,jelikož jsem včera dojela až v 18:30 domů a v 19:00 jsem ještě měla klávesy,jsem se doslala k počítači až teď. Podzim je tady a taky si potřebujeme vymněnit šatníky. Chci vám pomoct touhle inspirací. Včera jsem si šla koupit ryfle,ale samozdřejmě jsem si žádné nevybrala :D. Ale 9.10. jdu na rovnátka,tak pak s mamkou pojedeme se kuknout po obchodech.
Tumblr_mazr7opzun1rwigu7o1_500_large
Více v c.č.

Můj outfit 0.5. a 0.6.

23. září 2012 v 19:49 | *.*Lucc*.* |  Moje outfity
Ahoj,protože jsem už opravdu dlouho nepřidala žádný článek do této rubriky,rozhodla jsem se to napravit. Často si své otfity fotím,ale fotky nětšinou jsou strašné(nemám dobrý foťák a to ranní světlo tomu taky moc nepomáhá). Vybrala jsem pro vás hned dva-jeden elegantní a druhý takový pohodlný. Já mám ráda oba dva styly a proto to kombinuji.
1.outfit:

Vítězky Miss

22. září 2012 v 19:39 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Ahoj,slíbíla jsem,že udělám článek o vítězkách Miss,jsou dvě(ale to už snad víte) :D
Ani jendu neznám a proto napíšu co se mi na nich líbí,něco o jejich blogu atd.

1.vítězka:

Ver Štěpánková
blog: ZDE

1.roznos letáků

18. září 2012 v 20:39 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Ahoj,dnes byl velmi náročný den,který začal už včerejškem.Včera jsem došla domů ze školy a mamka na mě vybafla s tím,že minulou sobotu došel nějaký letáček, že hledají pomocníky na rozhos letáků,nějak jsem tomu nevěnovala pozornost. Mamka tam včera volala a hned že večer dovezou letáky a ať to nabalíme a dnes rozneseme.Hodně mě to zaskočilo,že takhle narychlo. No nakonec dojeli až v devět večer,tak jsme ještě do desíty bylily letáky(mám penny,obi,tesco,nějaké maso a intersport). Dnes mamka ráno roznesla dolní konec(tak máme rozdělenou vesnici) a pak šla se mnou horní,abych věděla co a jak. Asi za hodinu jsme měli horní konec hotový a ten spodní trval něco málo přes dvě hoďky. Při roznosu jsem zjistila,že naši obec skoro neznám :D,tolik uliček... :D
Celkem mě z toho bolely nohy,ale dalo se to v pohodě :D.
V pátek dovezou další várku to si s mamkou vyměním a budu nosit dolní konec,to bude náročnější a příští týden už všechno.
Sice mco peněz za to nedávají,ale na oblečení atd. to bude :)
Chen Xue of China dives for a shot during her Women's Beach Volleyball Preliminary match with Xi Zhang of China against Simone Kuhn and Nadine Zumkehr of Switzerland on Day 3 of the London 2012 Olympic Games at Horse Guards Parade on July 30, 2012 in London, England.

Jinak dnes byl super tělocvik. :D
Šli jsme na kurty,kde jsme hráli tenis- ten se ještě dal i když jsme hráli ve třech. Já jsem hrála s V(kámoška,nechci jmenovat) a proti nám byla M. My jako polena největší jsme byli rádi,že se vůbec do toho míčku trefíme :D
Hned vvedle kurtů je hřiště na plážový volejbat,takže se naše trojka po tenise přesunula tam. Tentokrát jsem hrála s M a V proti nám. Byl hodně nafoukaný balon,takže to strašně bolelo a tak mě napadlo(ty moje nápady :D),že to budeme vykopávat přes sít. Mě se to podařilo asi napodruhé,V po delší době a M vůbec :D.
Pak jsme šli hrát pink ponk- no nejprve jsem byla rozhodčí,byly jen dvě pálky :D. Ale protože foukalo,tak jsme to vzdaly a šly zpět na volleyball. Tak jsme zase chvilku hrály,ale pak najednou V podkosila M a M byla v tom písku celá a V ji ještě pískem přihodila :D. M jí to chtěla oplatit,takže V taky tam hodila. No nakonec tam obě hodili i mě. Takže celé od písku jsme ukončili tělocvik a šli se převléct,aby nás řidič pustil aspoň do autobusu :D

Pokud jsi to přečetla až do konce,tak díky.

Jinak na tento týden ještě připravím:
-článek o vítěžkách Miss
-ještě něco o módě,ještě musím zapřemýšlet
-můj deníček

Konec Miss

16. září 2012 v 14:49 | *.*Lucc*.*

Tak soutěž Miss dneškem končí.

1.místo(hlasy)

dívka s číslem 8- Ver Štěpánková
počet hlasů: 37(22,8%)


Jak na drdoly?

13. září 2012 v 20:39 | *.*Lucc*.* |  Péče o vlasy
Jelikož v rubrice Hair mám jen opravdu málo článku,rozhodla jsem se že tam něco napíšu. Pořád jsem přemýšlela co a tak a najednou jsem narazila na youtube na krásné video s drdoly a to mě inspirovalo.
Já drdoly moc nenosím,ale občas si nějaký na hlavě vykouzlím,není to sice nic moc extra,ale dá se to. Naposledy jsem zkoušela mašli,i když mám vlasy sestříhané a na mašli krátké,tak se to povedlo.
Který drdol se ti nejvíc líbí?

Budu tančit

12. září 2012 v 20:09 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Už jako malá trávila jsem veškerý volný čas tančením. Tančení mě od malička hrozně baví a trvá to do teď. Ve školce jsem navštěvovala Koťata-taneční kroužek kde se většinou tančilo se žížalkou Jůlinkou :D. Pak jsem chodila asi ve druhé třídě do nějakých tanečních to bylo taky pro mrňata a měli jsme to v naší malé škole,většinou se tam připravovala pásma na akademii ve škole. Pak to byly mažoretky-tam jsem chodila asi tři roky,ale pak to dopadlo tak,že nás všechny chttěli přeřadit do těch malých a učit se to všechno od znovu,tak jsem to vzdala. Asi 2 roky zpět se v místí obci otevřel taneční kroušek-country,nějak moc mě to nebavilo,ale chodili tam kámoši tak to bylo dobré. Country je ještě teď,ale už jen jednou za měsíc.

Rychlé bělení zubů

8. září 2012 v 14:09 | *.*Lucc*.* |  Beauty
Potřebuješ rychle krásný bílý úsměv,mám tu pár domácích rad na bělení zubů. Některé nejsou zrovna moc příjemné,ale účinek je viditelný. Tipů je hned několik,každému totiž sedí něco jiného.Máš zkušenosti s nějakou domácí metodou,poděl se snámi v komentářích.

První týden a už písemka

6. září 2012 v 20:30 | *.*Lucc*.* |  Adminčiny kecy
Asi před půl hodinou jsem teprve dojela domů. Po škole jsem jela do Zlína do angličtiny,mám to jako přípravu na střední školu a hodně mi to pomáhá,i když z angličtiny ve škole mám jedničku :). Dnes hned druhou hodinu na nás vybafla učitelka s tím,že budeme psát z čestiny vstupní prověrku. Prý to bude jen na body,ale u ní nikdy člověk neví, no tak uvidím,jestli si to nepokazím hned na začátku. Odpoledne jsme měli informatiku,máme v učebně nové počítače(konečně),jsou luxusní a hlavně rychlé. Hned co jsme k nim sedli,změnili jsme tapetu a pak zapli fb.Asi po půl hodině nám zadal učitel práci.
Ve Zlíně v angličtině pohoda,i dkyž jsem toho přes prázdniny hodně zapomněla.
Zítra máme jen šest hodin,jinak každý den osumka,takže o půl třetí už bych měla být doma,tak snad připravím nějaký kvalitnější článek.
Jo a ještě k té angličtině. Ta učitelka má úplně krásného syna,chodí na gymnázium,kam chci přístí rok jít i já. Byla jsem hodně překvapená,že s takové příšery(ta učitelka :D) se může vyklubat něco tak hezkého.Viděli jsme ho když jsme šlapali kopec k ní a on si jen tak vylezl v boxerkách na balkon,protáhl se a zase odešel. (má fakt hezké tělo). Pak jsme ho ještě potkali když jsme odcházeli(chodím tam i s kámoškou) tak jsme prohodili pár slov a šli.

Recenze-odličovače očí

4. září 2012 v 18:39 | *.*Lucc*.* |  Beauty
Taky máš dilema,když stojíš v drogerii a nevíš který odličovač očí si máš koupit,aby si vyhovoval,nedráždil ti oči nebo nedělal červené kruhy kollem očí.Chtěla jsem udělat recenzi a tak jsem to vzala jako 2v1. Mám tu dva odličovače,tak čtěte dál.
DM Balea vs. Nivea