Květen 2012

Inspiration 0.6.

30. května 2012 v 18:50 | *.* Lucc *.* |  Inspirations
Ahoj, včera jsem nenapsala žádný článek,protože jsem neměla čas a učila jsem se do školy. V úterý jsou třídní schůzky. Celkem se těším,protože chci konečně vědět jaké známky my vycházejí a co si mám ještě zlepšít. A co ty a třídní schůzky?
Jinak dnes tu mám pro vás takovou né moc tipickou instiraci. Nebude zaměřena na žádný kus oblečení,ale na LÉTO.
Auj-w4zcqaehdcm_large

Né moc hezká pokožka

27. května 2012 v 19:29 | *.* Lucc *.* |  Ostatní (kosmetika)
Patříš mezi ty dokonalé, krásné,všemi obdivované holky? Tak to ses uměla dobře narodit,ale takových je bohužel míň než těch, který ty chyby mají. Je to buď nějaký ten špíček na těle, malá prsa,velká zadnice, brýle nebo špadná pokožka. Pokožce chci věnovat tenhle článek. Je to bohužel i můj problém. Začalo být teplo a musela jsi se z ryflí nasoukat do kraťasů nebo sukně a tvé nohy jsou plné pupínky,suché apod. Nevíš co máš dělat,dáš si silonky, ve kterých je ti stejně horko a pupínky nezamaskuješ. Tenhle problém má spousta lidí. Nejen žen,ale i mužů. I když si nohy pravidejně mastíš, olejuješ pořád se pupínků nemůžeš zbavit. Všimni si jaké mají nohy tví příbuzní. Pokud má tvá maminka,teta nebo babička stejný problém, je to v genech. Asi už nikdy se toho nezbavíš,ale tenhle problém se dá zmítnit. Jedna možnost je zajít za kožní,která vám na 90% napíše mast s názvem Excipial U Lipolotion. Musíš se s ní mazat ráno i večer(pokud máš potřebu ,můžeš si během dne) Nebo tě pošle na nějaké testy apod.
Na kožní ale nemusíš, kup si někde v drogerii nebo lékarně nějakou dobrou mast nebo olej a pravidelně se s ní natírej. Pokud si holíš nohy(žiletkou,depilací,epilací....) nechoď hned na slunce. Pupínky se mnohokrát zhorší. Proto doporučuji, hol se večer než půjdeš spát při koupeli, nohy namasti a ráno uvidíš výsledek. Nohy budou dokonale oholené a počet pupínků se výrazně zlepší. Nohy budou krásně hladké. Pokud ani tohle tobě nezabralo, problém bude nejspíš v játrech. Pozoruješ na obličeji,zádech,rukou.... akné, je to známka poškození tvých jater. Neboj není to nic závažného. Pouze ti chybí nějaký vitamín. Kup si nějaké vitamíny v lékarně,ale postačí ty šumáky rozpustné ve vodě.
Uvidíš výsledek,akné se ti zmírní(neříkám že se ztratí,záleží hlavně na hormonech) a pupínky na nohou skoro zmizí. Nohy se najednou stanou krásné a atraktivní. Silonky zmizí z tvého šatníku a objeví se tam spousty kraťasů a sukní.

To slíbené kotě :)

23. května 2012 v 20:29 | *.* Lucc *.* |  Adminčiny kecy
Ahoj, tak je to tady. Konečně jsem dneska vyfotila to mé milované kotě. :) Bylo hezké počasí,tak jsem fotla. Fotky nejsou nic moc.
Tohle byla 1. fotka,kdy si ještě nevšiml foťáku. :D

Můj outfit 0.4. na křtiny

22. května 2012 v 21:20 | *.* Lucc *.* |  Moje outfity
Ahoj, jak jsem už psala. Minulou neděli můj bratr mě křtiny. Strašně dlouho jsem nevěděla co si obleču. Nakonec jsme jela s mamkou na nákupi a koupila jsem si tričko bez ramínek a svetr. Já v sukních moc nechodímale když tak jedině v této,ta mi přijde taková nejhezčí. :) Tak co jak se líbí outfit?
Jinak dnes toho asi moc nenapíšu,ještě se musím učit zeměpis a anglinu. Ta snad zítra. Pořád vám slibuji,že nafotím mé koťátko,ale pořád ještě k tomu nedošlo :D
Klik prosím:

ZDE

( je to facebook stránka tohoto blogu,tak si prosím kdyžtak přidejte)

Outfit podle mě 0.3.

21. května 2012 v 19:59 | *.* Lucc *.* |  Moje outfity
Ahoj, mám tu pro vás další outfit,vytvářela jsem ho samozdřejmě sama. Jinak kdyby jste chtěli bydět všechny mé vytvořené outfity tak stačí kliknout:

ZDE

( je to facebook stránka tohoto blogu,tak si prosím kdyžtak přidejte)
A teď už k tomu outfitu:
Podle mě se hodí přesně na tohle období, je moderní a nebude vám v něm ráno chladno a odpoledne horko.
Líbí se mi ty kalhoty,ale zatím jsem je ještě nikde neobjevila .Ve čtvrtek jedu k doktorovi s kolenem(nejspíše půjdu na operaci :/) a pak vyrazím s mamkou na nákupy(konečně nějaký sponzor :D)
Jinak zítra opět zumba, už se těším. Sice mě bolí koleno,ale to zvládnu. Nejspíše budeme tančit věnku :).

Zápisky 20.5.2012

20. května 2012 v 20:49 | *.* Lucc *.* |  Adminčiny kecy
Ahoj, dneska mě bolí celý člověk. Ráno jsem vstala,trochu si zacvičila,pak jsem se snažila naučit něco do školy. Po obědě jsme jeli na Baťův kanál,kde je cyklostezka a tak jsme na kolečkových bruslách byli až do čtyř. Sice to není nějak moc dloho,ale na to že jsme na tom nestáli rok a půl,to bohatě stačilo. Pak jsme museli jet domů,protože jsem měla hodinu kláves.
Zítra zase škola :/. Vůbec se mi nechce,ale co už. Dneska mě pěkně naštvali s tím,že není Hlas česko-slovenska.Já vím bude zítra,ale i tak. Dívám se na hokej, teď celkem nezáživné,protože hrají (jen) slováci. Už mě to celkem štve. Jedna holka(prostřednictvím její stránky na facebooku) pořad píše jak nás slováci roznesli včera na kopitech, ja jsou češi ty největší p*** na světě apod. To by mi ani tak nevadilo,každý má svůj názor,ale ona tohle píše jako status snad každých 5 sekund.
Všichni mluví jen o hokeji,na ciklostezce když jsem podkala kohokoliv,každý mluvil o hokeji. Já vím je to mistroství světa,ale tohle už opravdu trochu přehánějí.
No je to jejich věc. Dneska jsem nenapsala žádný článek o módě nebo tak něco,protože jsem opravdu neměla čas. Ale slíbila jsem vám fotky mého koťátka. Budou,ale chci je fotit až bude hezky a sluníčko .

Inspiration 0.5.

19. května 2012 v 21:39 | *.* Lucc *.* |  Inspirations
Ahoj, zrovna jsem udělala další instiraci. Momentálně skoro každý hraje angry birds. Tak jsem vám udělala menší ispiraci.
Je to jen takový rychlí článek,protože nemám moc času. Musím někde sehnat nějaké tričko s angry birds. Tak snad se mi to povede. Na internetu je jich hodně,ale zase se mi nechce platit poštovné.
A ještě tu mám i nějaké spongeboby. Jedno tričko mám,ale to už je na doma, už je takové celkem škaredé.
Líbí se mi tak taška,tu prostě musím mít :)
Líbí?

Inspiration 0.4.

19. května 2012 v 15:19 | *.* Lucc *.* |  Inspirations
Ahoj,dneska konečně po dlouhé době vidím sluníčko, už se zase pomalu,ale jistě otepluje.Dneska mám pro vás další inspiraci. Je na téma:

Boty na podpadku

Tumblr_m48z4jlmff1rsjbqzo1_500_large


Recenze-řasenka Maybelline Illegal Length

17. května 2012 v 21:19 | *.* Lucc *.* |  Recenze
Ahoj, mám zde pro vás první recenzi. Poprvé jsem tuhle řasenku objevila v reklamě a hned mě zaujala. Moc jsem nevěřila tomu,že opravku řasy prodlužuje až o 4 mm. Na vlastní kůži jsem se o tom přesvědčila.Ze začátku jsem měla obavy, aby mi během dne nedělala čárky a takové ty škaredé věci na obličeji, ale ukázalo se, že obavy byly zbytečné. Řasenka vydrží dlouho a vypadá pořád hezky. .Když jsem poprvé otevřela řasenku, kartáček vypadal velmi řídce a hlavou se mi honily myšlenky tipu: zase jsem vyhodila peníze za blbost, to je zase výmysl....Po namalování jsem hned změnila názor. Nemyslete si že to prodloužení je nějaké drastické,ale opravdu prodlužuje.

Viditelně prodlužuje řasy
Výdrž
neprodlužuje řasy o 4mm,ale podle mě tak o 2 mm


Cena: kolem 200Kč(já jsem ji kupovala v DM)
Mé zápisky 16.5.2012

17. května 2012 v 19:50 | *.* Lucc *.* |  Adminčiny kecy
Ahoj, lidičky, dneska mám školy fakt blné brejle(i když je nenosím 1350) Dneska jsme spali tři písemky, stává se to často,ale nejtežší byla ta,z dějepisu. Byl to přepadák,samozdřejmě sem se na to ani před hodinou nepodívala. Takže totálnní propadák. Byli tak jména jako Louis Pasteus,Marie Curie-Sklodowská nebo Wilhelm Roentgen 873. Kdo má vědět, co objevili nebo vytvořili. No takže se zítra musím nechat vyvolat. Celé odpoledne jsem se to učila a vůbec nic si z toho nepamatuju. Pak jsem se musela učit ještě do angliny rozhovor o stromech a kvítkách. Pamatovala jsem si ho do té doby než jsem se začala učit němčinu. Hrozně se mi tyto dva jazyky pletou a ještě když se v anglině učíš o přírodě a v němčině o kamarádech 1120. To zítra zase dopadne. Plete se vám angličtina a němčina?