Leden 2012

Cviky na zpevnění bříška

30. ledna 2012 v 15:39 | *.* Lucc *.* |  Beauty
Chceš mít dokonalé bříško ,žádný špíček a hezky vypracované? Tak čti dál. :)
Klasické sedy,lehy:
 1. Lehněte si na podložku, pokrčte nohy v kolenou a překřižte ruce za hlavu.
 2. Zvedněte hruď od země a s rovnými zády se zvedněte tak, abyste odlepili lopatky a bedra od země.
 3. Cvik provádějte plynule a nedělejte trhavé pohyby.
 4. Vraťte se do původní pozice (pokud chcete více zapojovat svaly, nepokládejte záda až na zem, zastavte se těsně před podložkou).
 5. Celý cvik opakujte 12-16krát.

Zvedněte nohy:
 1. Lehněte si na podložku, zvedněte nohy a po celou dobu cvičení je držte tak, aby svírali pravý úhel.
 2. Překřižte ruce za hlavu a zvedněte ramena a halvu od země směrem ke kolenům.
 3. Vraťte se do výchozí pozice a cvik opakujte 12-16krát.Šlapání na kole:
 1. Tento cvik vzdáleně připomíná šlapání na kole, je velmi účinný, protože procvičuje všechny svaly na břichu.
 2. Lehněte si na podložku a dejte dlaně za hlavu.
 3. Přitáhněte kolena k hrudi a zvedněte ramena a hlavu od země.
 4. Narovnejte levou nohu a zárověň natočte tělo tak, abyste se levým loktem dotkli (nebo alespoň přiblížili) k pravému kolenu.
 5. Stejný postup opakujte na druhou stranu. Celý cvik proveďte 12-16krát.

Můj bráška

30. ledna 2012 v 14:51 | *.* Lucc *.* |  Adminčiny kecy
Ahoj, mám ještě i sestru,ale o té se tu zmiňovat nebudu. Bráška se narodil 21.9.2011. Je to hrozně milučké miminko :).A ještě jedna z porodnice.

Téma týdne- Zoufalství

30. ledna 2012 v 14:25 | *.* Lucc *.* |  Téma týdne
Ahoj, většina z nás to zná. Chce si obléknout něco co celkem dlouho odpočívalo ve skříni a najednou zjistí, že když chce dopnout knoflíček nejde to, skouší to znovu,někdy ho dopne,ale cítí se v tom nepohodlně, prostě jako sardinka.
A co stím? Je to jednoduché, buď si vezme ty kalhoty, které nosí pořád a jsou jí dobré, nebo si prostě půjde koupit nové. Ta účinější a levnější varianta je ta, že si prostě řekne že se do nich vleze a začne hubnout. Je na každé z nás jakou cestu si zvolí. Usmívající se

Začnu hubnout!

29. ledna 2012 v 18:29 | *.* Lucc *.* |  Adminčiny kecy
Ano je to tak, už jsem se rozhola- ZAČNU HUBNOU! Nejsem nějaký bůček nebo tak něco, jen mám silné nohy, nějaký ten špíček na břiče a tzv. druhou bradu. Teď vážím 54 kg, schci to stáhnou na 50 možná i 48 kg.
Jenže mám takový problém, mamce to říct nemůžu poslala by mě s tím někam. Ona mi ale dělá svačiny snídaně večeře, prostě v šechno. Na oběd chodím do školy to snad nějak půjde. Chodím do zumby a doma začnu taky cvičit. Snad se mi podaří dosáhnout mého cíle. Budu vám dávat průběžné informace. Vím, že si to asi nebudete chtít číst,ale chci se stím někomu svěřit.
Nevíte nějaké zatučené cviky, které mi pomůžou na mé problematické partie? Nebo radu jak shubnout aniž by se to mamka dozvěděla?

Kusovka 0.1.

29. ledna 2012 v 17:20 | *.* Lucc *.* |  Kusovky a double picty

Rozhodla jsem se že obohatí tento blog kusovkama atd. Doufám že se vám budou líbit a budete je komentovat.

Zumba

29. ledna 2012 v 8:29 | *.* Lucc *.* |  Styly
Dobré ráno, rozhodla jsem ze že vám napíši něco o zumbě. Do zumby jsem začala chodit asi před dvěma měsíci. Nejprve za
účelem shodit nějaké to kilečko, později za zábavou a adrenalinem. Pořídila jsem si zumba oblečení atd.
Průběh lekce
Lekce Zumby většinou trvá zpravidla 60 minut, začíná warm-upem, který čerpá a používá podobné triviální prvky jako aerobik. V této části instruktor svědomitě připraví cvičence nejen po fyzické, ale i po psychické stránce na další část hodiny. Po rozehřátí následuje taneční párty, plná latinskoamerických rytmů, kde hraje hlavní roli hudba. Používá se převážně latinskoamerická hudba (salsa, merengue, reggaeron, calypso, cumbie, cha-cha, quebradita ad., mambo, jive ad.) dále se setkáváme i s prvky z orientálních i afrických tanců, s flamenkem, řeckou zorbou ad. Zumba má standardizované kroky, které se lektoři učí na kurzu. Tyto kroky musí být součástí lekce, aerobikové prvky a pojmy do střední části lekce Zumby absolutně nepatří, tím spíše verbální aerobikové pokyny. Tradiční hudba musí představovat 80% z hodiny, zbytek může představovat moderní hudba, třeba i hip hop atd. Na zemi se nikdy necvičí, vše včetně protažení probíhá ve stoje. Lekce končí pomalou skladbou, kdy instruktor provede důležitý cool down v němž sníží tepovou frekvenci a provede strečing.
Průbeh lekce si samozdřejmě určuje instruktor,ale vždy se drží sprrávného postupu.

,,Neviditelná" silikonová ramínka

28. ledna 2012 v 11:32 | *.* Lucc *.* |  Fashion
Hnus. To je první, co mně napadne, když vidím vytuněnou pindulínu, který z jejího úchvatnýho topu lezou ramínka od podprsenky. Když jsou ta ramínka navíc silikonová, naskakujou mi pupínky! Takzvaně neviditelná ramínka totiž vůbec neviditelná nejsou. Naopak. Na ramenou máte kus jakéhosi tlustého igelitu, který bije do očí. Na silikonová ramínka trčící z večerních šatů by měl být paragraf.
Podprsenka bez ramínek

Dají se koupit všude. Sama mám vyzkoušené ty z HM. A i při velikosti 75C drží jako přibité, neposouvají se, dá se v nich tančit, běhat, cokoliv

Mé nákupy

27. ledna 2012 v 19:29 | *.* Lucc *.* |  Fashion
Myslím, že jsem si snad nikdy nekoupila oblečení, které bylo vystavené přímo ve výloze obchodu. Nevím proč, ale všechny ty úžasné kousky báječně naaranžované na figurínách nebo nedbale poházené kolem jejich nohou vypadají vždycky úplně jinak ve výloze a úplně jinak na mně.

Začíná to právě před výlohou, když zahlídnu něco, co naprosto nutně a okamžitě potřebuju. Pokud je ten úžasný kousek navíc i za cenu, která se nešklebí, že příštích čtrnáct dnů budu o chlebu a vodě, je mi předem jasné, že v tom bude nějaký problém.


Jak uvázat šátek?

27. ledna 2012 v 13:37 | *.* Lucc *.* |  Fashion
I úplně obyčejné bílé triko a džíny s nimi dostane šmrnc. A když se sladí barva šátku na krku třeba s páskem, botičkami nebo náramkem, povýšíte outfit do vyšší dimenze. Pokud má šátek vícebarevný vzor, vypadá skvěle, když je jedna z dominantních barev zastoupená i na některém dalším kousku oblečení.
Šátky sladěné se svetříky, topy nebo kabátky se prodávají v každé druhé hadrárně, ceny se pohybují průměrně od 150 do 400 korun, samotřejmě se dají sehnat i levnější a dražší.

Co se šátkem?
Naprostá klasika, kterou potkáte na každém kroku - šátek přeložený napůl, volné konce protažené smyčkou. Tahle móda začala před pár roky se šálami a chytla se i u šátků. Nosí to tak skoro každá

HOLIDAY2.jpg


Takže tady pár vygooglovaných typů, jak uvázat šátek jinak:


SPORTS2.jpg

Vhodné pro čtvercový, případně trojúhelníkový šátek.

NEVŠEDNÍ.jpg

Ležérní pohodovka, pro elegantní efekt sepnuta na prsou broží. Takhle nosím čátky často, jen oba konce nechám volně vlát. Baví mně, když zafouká vítr.


LETNÍ.jpg

Tak tohle vypadá takhle dokonale jen na obrázku, samozřejmě, že oba konce budou viset, pokud nebude šátek ze sádry. Ale pořád je to aspoň něco trochu jiného, než profláknuté protažení smyčkou


PŘIROZENÝ.jpgKouřové líčení

26. ledna 2012 v 18:44 | *.* Lucc *.* |  Beauty
Kouřové líčení se v poslední dobře stává opravdu hodně populární. Každý den se setkávám se spousty holkama a ženama, které se takto líčí. Tento typ líčení zvýrazňuje oči i celý obličej.
Jak na to? Připravilaa jsem takový návod:
Co budeš potřebovat?
• světlý pleťový oční stín
• tmavou konturovací tužku
• aplikátor na rozmazání kontury (postačí i obyčejná vatová tyčinka)
• řasenku
Postup:
1, Jako základ na celé horní víčko nanes světlý oční stín. Při nákupu hledej názvy jako almond, eggshell, nude.
2, Tyčinkou nebo štětečkem na oční stíny rozetři barvu po celém víčku, po stranách rozmaž stín doztracena.
3, Tmavý stín aplikuj v tenkých vrstvách. Nemělo by jít vidět, kde barva končí, protože právě v tom rozmazání je kouzlo efektu.
4, Podél horního víčka nakresli silnější linku, podél spodního tenkou. Oba poté rozetři aplikátorem nebo výše uvedenou vatovou tyčinkou (doporučuji).
5, Řasy můžeš natočit pomocí kleštiček, poté nanes řasenku - nejlépe ve dvou vrstvách.
Vše můžeš doladit leskem na rty, nebo přes den lehce tónovacím balzámem. ;)